Відпочили і збагатилися знаннями і враженнями!

 

З 29 травня по 18 червня при Якимівській ЗОШ № 1 працював табір відпочинку «Сонячний» з денним перебуванням.

Вихованці табору з урахуванням вікових категорій були розподілені на чотири загони. Кожен обрав самостійно назву та девіз. Учні першого класу обрали назву «Дружба», другого – «Динаміт», третього- «Калина», 4-6 класів – «Торнадо».

В таборі було сформовано дві мовні групи: одна – з української, друга — з англійської мови. Досвідчені педагоги Ю.Ю. Авіром, І.В. Качан та О.М. Лагода кожного дня в ігровій формі проводили заняття з іноземної мови. Вчителі української мови О.В. Горлач, О.В. Баранова та В.С. Щербань допомагали учням поглибити знання з української мови та літератури, проводили різні заходи.

У таборі відпочинку з денним перебуванням з дітьми працювали досвідчені вихователі – О.М. Лесь, Л.В. Овсяннікова, О.Л. Островська, О.Є. Селезньова, Н.Ю. Нерода, І.Г. Молчанова, В.В. Штефан. Кожного ранку о 8.15 відбувалася весела зарядка (вчителі фізкультури – С.М. Бабов та Ю.І. Снопко), потім вихователі проводили з дітьми бесіди з техніки безпеки, з правил дорожнього руху, пожежної безпеки та інші.

Музичний керівник В.А. Медведєва проводила веселі музичні години, під час яких вихованці виконували зна- йомі пісні та розучували нові.
Психолог О.В. Лелікова допомагала створити дружні, доброзичливі стосунки між дітьми.

Вчителі інформатики Г.В. Євлаш, Д.Ю. Макаров та педагог-організатор О.О Павлушко підготували для дітей цікаву програму, яка складалася з мультиплікаційних фільмів, цікавих ігор, різноманітних конкурсів.

Смачними сніданками та обідами нас пригощала Л.Б. Попова.
Два рази на тиждень нас гостинно приймали працівники центральної дитячої бібліотеки О.А. Строкань та О.Л. Качанова. Не менш цікавими були походи до Будинку дитячої та юнацької творчості (директор – О.А. Рогова). Разом з Оленою Анатоліївною керівники гуртків М.В. Пономаренко та О.Ю. Перев´язко проводили з дітьми майстер – класи з виготовлення паперових іграшок.

А якими цікавими були різні екскурсії!
30 травня свої двері гостинно відчинила перед нами школа мистецтв (директор – В.М. Водоп´янов). 1 червня, в День захисту дітей, наші вихованці прийняли запрошення на свято «Сонце дитячих мрій». 4 червня наші учні відкрили багато нового в стінах Якимівського краєзнавчого музею. Цікаву екскурсію провів В.В. Гнєдашев.

6 червня наші вихованці отримали заряд бадьорості під час відвідування стадіону (директор дитячо – юнацького клубу фізичної підготовки – А.В. Шаракін). 6 червня до нашого табору завітала директор Найкращого Сучасного Сімейного Клубу «Долоньки» Аліна Єременко, яка провела майстер-клас у мовному таборі англійською мовою. 8 червня ми потрапили до дендропарку, де нас гостинно зустріла екскурсовод О.О. Овсяннікова, яка розповіла про походження кожної рослини, про умови росту. Після дендропарку діти вирушили до заводу продтоварів. У дворі нас чекав О.В. Шахмаєв, який провів цехами заводу, розповів про технологію виготовлення квасу, показав бочки з цим напоєм. 14 червня відвідали пожежне депо, де гостинні працівники служби, на чолі з Володимиром Анатолійовичем Криволаповим, розповіли школярам про особливості своєї роботи. Цього року ми вперше потрапили на екскурсію до місцевого відділу поліції (15 черня). На запитання дітей відповідав Юрій Анатолійович Пудовка. Він розповів про структуру і діяльність відділу поліції.

До закриття табору було підготовлено цікаву програму з музичними виступами, веселими жартами, відеопрезентацією «Летний лагерь — 2018» та цікавими призами – несподіванками. На мій погляд, робота колективу дитячого табору була злагодженою, що дало позитивний результат. Діти відпочили, дізналися багато цікавого, збагатили словниковий запас з англійської та української мови, знайшли нових друзів.

Т.В. Рєпіна,
директор табору

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: