Праця, якій просто немає ціни

У четвер, з нагоди Дня працівників освіти, у святково прикрашеній залі селищного будинку культури зібралися освітяни зі всієї Якимівської ОТГ та Новоданилівської сільської ради. Ведучі святкового зібрання — учні Якимівської гімназії радо зустрічали всіх присутніх.

Впродовж святкового заходу велику групу вчителів нагородили грамотами обласної профспілки працівників освіти, Якимівської селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту Якимівської ОТГ, Якимівської районної ради та райдержадміністрації

До речі, напередодні професійного свята у Запоріжжі вітали вчителів зі всієї області і вчитель біології та географії Якимівської гімназії Сергій Качан отримав щорічну обласну педагогічну премію. Вона виплачується щороку 35-ти лауреатам по одній для кожного району і присуджується за кількома критеріями. Зокрема, за особливі успіхи у навчанні та вихованні учнів, за розроблення і впровадження нових технологій, оновлення змісту і методичного забезпечення навчального процесу, які сприяють підвищенню якості освіти і виховання.

Дмитро Губін 

Фото автора

(Детальніше читайте у номері газети)

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обовязково збігаються з офіційною позицією уряду США./Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

 

Читайте также:

1 комментарий

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: