Забур’яніло…

Підійшла до свого фінішу цьогорічна «золота» осінь. Зміни клімату додали нам декілька майже літніх днів і «бабине» літо розтягнулося як ніколи. А тим часом вже листопад , коли на диво погожа осінь вже має переходити в зиму.
Зараз осінній ландшафт заворожує нас своєю неймовірною палітрою різнобарв’я, але один колір все – таки виділяється найбільше, це жовтий колір — колір листопаду. На фоні такої поетичної осені навіть рука не піднімається писати про сіре і буденне. Але життя таке, що без кольорів сірості, які нерідко символізують «недбальство», не обійтися.
Звичайно найбільше кидаються в око пейзажі тих місць, де часто ходиш у справах, або просто прогулюєшся. Тож і примічаєш, що набагато краще стало у нас на вулиці Пушкіна. Тут дуже органічно вписалась у ландшафт оновлена тротуарна доріжка і вийшло щось на зразок «старого» селища, але вже по новому. Це дуже радує.
Та серед різноманіття кольорів, що народила цьогорічна осінь є й такі, що гнітять, бо вони «рукотворні» і створені людською недбалістю, або лінню. І це вже прикра тенденція. На сторінках нашого видання мені неодноразово доводилося піднімати питання благоустрою нашого селища. Знаєте, як кажуть в народі – «покажи свій дім, тоді й можна сказати, який ти хазяїн». А деякі мешканці нашого селища уже добряче «захазяйнувалися». І свідчення цьому мало не на кожному кроці. Перед тим, як виходити на вулицю Центральну, проходячи мимо гаражів на території «малосімейки», я не втримався і сфотографував цей безлад – майже біля кожного гаражу росте бур’ян та лежать купи сміття. І така картина майже по всій Якимівці. Люди! Де ваша совість? Невже ви не можете навести елементарний порядок? Чого ми з вами чекаємо? Того, що прийде «добрий дядя» і все зробить за нас? Так ні, він не прийде і ви це добре знаєте. А повинні прийти наші з вами руки і все прибрати.

(Детальніше у номері газети)

Сергій Білецький
Фото автора

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: