Я — за світлі грані життя

Тетяну Олександрівну Товстоног у нашому районі знають усі. І стверджуючи це, ми анітрохи не перебільшуємо, адже вона багато років працювала у райлікарні головним педіатром. Тож важко перелічити, скільки маленьких пацієнтів вона вберегла від хвороб, скільки, як мовиться, «поставила» на ноги. Завжди привітна, усміхнена Тетяна Олександрівна користується авторитетом і серед колег, і серед відвідувачів лікарні. Головні риси, які характеризують її як особистість – доброта і співчуття. Вона завжди вислухає, дасть слушну пораду, допоможе як спеціаліст високого гатунку. Сьогодні Тетяна Олександрівна працює заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення комунального некомерційного підприємства «Якимівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Саме на цій ділянці потрібен зараз її багаторічний досвід роботи з людьми, адже втілити медичні реформи нинішнього уряду в життя непроста справа. Тому Тетяна Олександрівна прагне зробити усе від неї залежне, аби при цьому реформуванні усі пацієнти могли як належить отримати необхідну медичну допомогу. Відтак, регулярно слідкує за новинами не тільки у сфері медицини, а і в нашій територіальній громаді та районі. Сучасні технології дають практично необмежені можливості у цьому плані, але далеко не всі інтернет видання та традиційні засоби масової інформації на паперових носіях оприлюднюють достовірну та виважену інформацію. Отож, щоб скласти свою особисту думку з того чи іншого приводу, кожному з нас доводиться черпати інформацію про чергову подію суспільного життя з різних джерел.

Рік тому, коли в інформаційному просторі району з’явилися «Грані життя» Тетяна Олександрівна зацікавилася – хотілося знати про що пише нова газета. Спочатку отримувала її від розповсюджувачів, а потім, однією із перших, передплатила. При цьому і гадки не мала, що за це отримає ще й подарунок – чашку з логотипом газети, тож була приємно здивована. Виконати цю почесну місію – вручити Тетяні Олександрівні подарунок від газети-іменинниці, редакційна колегія доручила нашій щирій шанувальниці і помічниці Антоніні Федорівні Строганцевій, бо саме Антоніна Федорівна долучила її до читацького кола газети «Грані життя».

В розмові з друзями нашої газети Тетяна Олександрівна розповіла, що «Грані життя» їй подобається, а також зазначила, що завжди охоче і з великою цікавістю читає матеріали під рубрикою «Гарні новини». «Я завжди за всі світлі грані нашого суспільного життя», підкреслила вона. Проте, додала по тому, що критичні матеріали у «Гранях» теж злободенні, а статті «точки зору» читачів та дописувачів газети дуже часто співпадають із тим, про що люди говорять між собою на вулицях та в інших громадських місцях. «Якщо порівнювати нову газету, якій нещодавно виповнився лише рік, з дитиною такого ж віку, сказала на закінчення розмови Тетяна Олександрівна, то і в першому, і в другому випадку це лише початок великого шляху: для дитини — в житті, а для газети — в інформаційному просторі. Бажаю колективу редакції нових творчих здобутків, цікавих матеріалів на злободенні теми, а іменинниці, газеті «Грані життя», широкого кола читачів!»

Редакційна колегія
Фото Ірина Милосердова

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: