КОМУ ПОТРІБНІ ШТУЧНО СТВОРЕНІ ПРОБЛЕМИ?

До редакції нашої газети надійшов лист с проханням надрукувати звернення від мешканців вулиці Комунальної у Якимівці, яке ми друкуємо мовою оригіналу.
«Шановна редакція, допоможіть не замерзнути нам взимку. От і зима стукає в двері, а ми вже приготувалися мерзнути бо як нам обіцяли, що у нас буде опалювати котельня на подвір’ї ЗОШ №1. Але не тут то було. 2 листопада нашу вулицю Комунальну від’єднали від централізованого опалення.
Ми вдячні пану Шахмаєву за минулий рік 2017: добре опалювали, у нас було тепло. Але в цьому році нам обіцяли, що будуть опалювати нашу вулицю, а вийшло все навпаки. Тепер ми сидимо і думаємо, як пережити зиму, поставити індивідуальне опалення – нереально, тому що тут більшість пенсіонерів з малою пенсією. Взяти кредит під квартиру лячно, бо станеш бомжем. Треба виплачувати кредит і оплатити за опалення, де взяти грошей?
Дуже велике прохання до громади повернути нас до котельні ЗОШ №1.
Мешканці вулиці Комунальної».

Від редакції

Як стало відомо нашій редакції, наприкінці тижня селищна рада прийняла рішення про виділення коштів на заміну 100 метрів труби від цієї котельної до кінця вулиці Комунальної.
Але питання – чому пан Шахмаєв вирішив ці роботи проводити саме зараз, під час опалювального сезону і з чиєї подачі? Дивно це, бо на всіх рівнях ця людина казала що ніяких проблем з цією котельнею нема і не буде. Коли ж він нарешті навчиться тримати своє слово, припинить займатися шантажем і налаштовувати своїми діями мешканців громади проти селищної ради та її голови?

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: