Продуктивна Сесія селищної ради

У середу відбулася чергова сесія Якимівської селищної ради. 75 питань порядку денного депутати розглядали без перерви майже 4 години і майже по усіх прийняли позитивні рішення. Перед початком сесії голова селищної ради представила нового прокурора Якимівського району Володимира Володимировича Шустова. Першими розглядалися питання, пов’язані із медициною. Одноголосно прийнято рішення про надання центральній районній лікарні дозволу на придбання медичного обладнання, яке в першу чергу буде застосовуватися у хірургічній практиці. Також одноголосно проголосований проект рішення про прийняття у власність селищної ради комунального неприбуткового підприємства «Якимівський центр первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД)». У зв’язку з цим створена спеціальна комісія, якій належить до 28 грудня закінчити всі необхідні дії з прийняття цього закладу та підписати акт прийому-передачі. До речі, чутки, які розповсюджує невідомо хто про те, що селищною радою будуть закриватися фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти, м’яко кажучи, неправдиві. Ні виконком, ні голова селищної ради не можуть цього зробити без обговорення з депутатами. А цього ще не було. Більш за все – це реакція на заяви деяких чиновників Міністерства охорони здоров’я про можливі закриття таких лікувально-профілактичних установ у малоспроможних ОТГ або у таких ОТГ, де при центрах ПМСД створені мобільні лікарські бригади. У всякому разі діалог на цю тему ще попереду.
Депутати затвердили програму, завдяки якій розпочнеться фінансування підвозу педагогів із сільської місцевості до навчальних закладів і додому. Тепер восьми педагогам, які мешкають не за місцем роботи, проїзд у пасажирському автотранспорті буде компенсуватися.
Затвердили депутати і проектно-кошторисну документацію щодо капітального ремонту будівлі селищної ради. Під час обговорення цього питання, головуюча розповіла, що саме в цей час її перший заступник Юрій Макаров захищає в облдержадміністрації цей проект і проект з облаштування їдальні у Чорноземненській школі. Маємо надію, що втілення цих проектів відбудеться на умовах спів-фінансування з іншими бюджетами.
Нарешті затверджено програму «Безпечна громада», яка передбачає будівництво систем відеоспостереження. Я кажу «нарешті» тому, що про це говорили депутати і п’ятого, і шостого скликань, і тільки зараз, після створення громади, з’явилася можливість ці побажання втілити у реальність.
Без вагань, на відміну від попередної сесії, депутати узгодили виділення коштів на придбання спортивного інвентаря для фізкультурно-спортивного комплексу, де враховані запити від всіх старостинських округів. Прикро було тільки одне – депутати від більшості не надали можливості директору ФСК Дмитру Жеребецькому виступити, коли розглядалося питання штатної чисельності цього закладу на 2019 рік.
Підтримали депутати виділення додаткових коштів на виплату матеріальної допомоги членам товариства ветеранів АТО. Це пов’язано з тим, що Кирилівська ОТГ створила свою громадську організацію ветеранів АТО і фінансування якимівців, як це планувалося на цей бюджетний рік, припинилося. На той час, на обліку в організації разом з кирилянами та новоданилівцями, знаходилося 169 ветеранів. Зараз, без 40 кирилівських ветеранів – 196.
Під час роботи сесії депутати домовилися приймати участь у семінарах по удосконаленню своїх знань у сфері депутатської діяльності. Зокрема, це стосується виконання пунктів Регламенту Якимівської селищної ради. Деякі з них або не виконуються, або порушуються, про що наприкінці сесії нагадав голова постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності і етики, регламенту, законності, правопорядку, гласності та зав’язків із громадськістю Юрій Роговий.
Депутат Олександр Маругін зачитав та запропонував включити до порядку денного своє депутатське звернення стосовно недопущення зупинки послуги по вивезенню побутового сміття, яке надає комунальне підприємство «Якимжитлосервіс». Питання пов’язано з тим, що ця послуга виконується за цінами 2011 року і жодного разу тариф у бік збільшення не змінювався. Обговорення проблеми не залишило байдужим нікого. Загальну думку – у найближчий час узгодити питання безперебійного надання комунальних послуг підтримала і селищний голова.

Володимир Милосердов

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: