Виборці їй довіряють

Знайомтесь – Наталя Олександрівна Каравічева, вчителька географії Якимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Та в рідному селищі її знають не тільки як досвідченого педагога, вчителя першої категорії з майже тридцятирічним стажем, гарну господиню, дбайливу маму і бабусю, а й як активну громадську діячку, що повсякчас відстоює інтереси виборців. Свого часу Наталю Олександрівну обрали депутатом районної ради шостого скликання, а під час виборів до новоствореної Якимівської об’єднаної територіальної громади жителі вулиць Пушкіна та Суворова віддали свої голоси за те, щоб вона у складі депутатського корпусу селищної ради сьомого скликання захищала їхні інтереси. І Наталя Олександрівна з честю виконує накази своїх виборців. Зараз усі вже звикли до пішохідної доріжки із сучасними лавками для відпочинку, що цієї осені облаштована в районі так званої «пожарки» і пролягла від вулиці Центральної до магазину «Лимончик». Та мало хто знає, скільки зусиль доклала Наталя Олександрівна, аби втілити мрію багатьох жителів райцентру про цю нормальну пішохідну доріжку в життя. Вона почала займатися цією проблемою ще будучи депутатом районної ради. Але тоді втілити в життя цей проект не вдалося, бо не було належної підтримки від тодішнього селищного голови та депутатського корпусу. Зате нинішній депутатський корпус селищної ради і голова Якимівської ОТГ Валентина Громихіна дієво підтримали цю пропозицію Наталі Олександрівни, відтак і маємо конкретний результат. У перспективі цю пішохідну доріжку продовжать далі по вулиці Пушкіна аж до вулиці Визволителів Якимівки. Для цього вже готується відповідна проектно-кошторисна документація.
Доклала зусиль Наталя Олександрівна і для того, аби в селищі були встановлені сучасні автобусні зупинки навпроти магазину «Хозяин», на вулиці Благодатна, біля житлового масиву, який у просторіччі називають «Питомник», а також зробили вуличне освітлення по вулиці Суворова. Дякуючи її турботам більше двадцяти виборців отримали допомогу на лікування та проведення індивідуального опалення.
Наталя Олександрівна голова міжфракційної групи «Рівні можливості» Якимівської селищної ради та член опікунської ради. Вона постійно зустрічається зі своїми виборцями. Остання така зустріч пройшла 27 листопада із жителями будинку №42 по вулиці Пушкіна. Тут у будинку пошкоджений фронтон, у негоду туди затікає вода і як зарадити цій біді жителі будинку не знають. А ще їх турбує своєчасне вивезення сміття, належне прибирання прибудинкової території та освітлення. Виборці впевнені, їх депутат Наталя Олександрівна Каравічева зробить все можливе для того, аби вирішити проблеми, що їх хвилюють.
Нам приємно, що Наталя Олександрівна серед шанувальників газети «Грані життя». Цими днями, в рамках акції подарунок від іменинниці, вона отримала чашку з логотипом нашої газети.

Редакційна колегія

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: