Добра, чуйна і завжди привітна

Знайомтеся, цю чарівну жінку звуть Лілія Федорівна Кремнєва. Ми з нею знайомі не так давно, але здається, що цілу вічність. І все завдяки ось такому її характеру — доброзичливому, вселюблячому, всеохоплюючому. Вона такою не стала, вона такою народилася. І навіть труднощі і перешкоди, розчарування, горе від втрати близьких людей її не зламали, не змінили. Ось така вона, для всіх своя, добра, чуйна і завжди привітна. І якби я її не знав, то перше, про що б подумав, поспілкувавшись з нею, що цій людині судилося бути вчителем, педагогом або представником будь-якої професії, пов’язаної роботою з людьми від малого до великого. Насправді, так воно і є: педінститут — робота вчителем — директором школи. На жаль, Новоданилівська початкова школа, яку очолювала Лілія Федорівна потрапила під каток освітньої реформи, оскільки була занадто мала. Але пам’ятаєте, я казав про роботу з людьми. Отож, саме навички такої роботи (а вчитель працює не тільки з дітьми, але й з їхніми батьками і сім’ями) не пропали даремно. Вони стали в нагоді Лілії Федорівні і зараз застосовуються в роботі в районному центрі соціальних служб для сім’ї та молоді. І мені здається, що з вирішенням проблем у неблагополучних сім’ях, сім’ях з неординарними дітьми у неї все вийде.
Подарунок від іменинниці — чашку з логотипом газети ми вручили нашій передплатниці в один із теплих сонячних жовтневих днів, але взяти інтерв’ю не змогли, ледь вмовили зробити це фото (послалася на зайнятість). Не вийшло це зробити і пізніше. Що ж це за зайнятість така, поцікавилися ми? Відповідь отримали на одному із заходів, який у Новоданилівському сільському будинку культури супроводжувався святковим концертом. Ось тут і виявилося, що Лілія Федорівна — активний учасник місцевої художньої самодіяльності. Її зайнятість — це і основна робота, і репетиції, які проходять у клубі, за п’ять кілометрів від її будинку.
Але все, що не робиться — все на краще: Лілія Федорівна сама призначила нам зустріч. Приводом стала публікація у нашій газеті звіту про роботу голови Якимівської ОТГ за минулий рік. Зокрема, в ньому говорилося про залучення коштів із депутатського фонду нашого депутата обласної ради Людмили Любім для благоустрою населених пунктів громади. У багатьох старостинських округах ці кошти вже освоєні, а у Новоданилівському сільському будинку культури зараз повним ходом ідуть роботи по ремонту стелі. І у Лілії Федорівни, як у діяльної людини, що має досвід керівника, виникла пропозиція скористатися послугами цього фонду і в наступному році. Пропозиції, які були узгоджені з колективами художньої самодіяльності, за допомогою голови сільської ради Романа Селищєва будуть надіслані депутату обласної ради.
Ну а я, нарешті поспілкувавшись із Лілією Федорівною, подякував їй за розповідь про себе, і за підтримку нашої газети.

Володимир Милосердов

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: