Чи буде вода у Новоданилівців?

У середу, о 10 ранку, у актовій залі Новоданилівської сільської ради відбулися збори громадян, на яких обговорювалась ситуація щодо водопостачання села у наступному році. Слід зауважити, що ці збори повинні були відбутися у сільському будинку культури, але на цей час там проводяться ремонтні роботи та встановлюється сучасна стеля (за рахунок коштів із депутатського фонду депутата обласної ради Людмили Любім).
Причиною для проведення цих зборів стало те, що 31 грудня цього року закінчується термін дії про надання послуг із водопостачання між сільською радою та ТОВ «Радивонівське комунальне підприємство». Щоб поставити усі крапки над «і», на збори запросили голову цього товариства Василя Петенко, який відповів на всі запитання, що задавали голова сільської ради Роман Селищев та присутні на зборах новоданилівці. На цей захід були запрошені і голови райдержадміністрації та районної ради Олександр Правосуд і Юрій Шило. Але вони не приїхали. Їх відсутність на зборах обурила присутніх, мовляв, ці представники районної влади забули вже коли тут були (люди ж не знали, що зазначеним посадовцям саме цього дня, було не до них).
Звістка про припинення послуг водопостачання із січня наступного року викликала бурхливу реакцію присутніх, але сільський голова зумів перевести збори в конструктивне русло. Хоча поодинокі вигуки та коментарі й мали місце, але, врешті-решт, чіткі відповіді голови товариства «Радивонівське комунальне підприємство» вислуховувалися терпляче. Присутніх цікавило все: і питання формування тарифів, і прибутковість підприємства, і засоби боротьби із незаконними підключеннями до водопровідних мереж, і порядок взаємодії із постачальниками електроенергії, держказначейством та податковою службою, і можливі варіанти надання послуг іншими комунальними підприємствами. Ці запитання виникали один за одним у процесі спілкування з паном Петенко, який, як вихід із становища, запропонував сільському голові створити власне комунальне господарство або запросити надавати такі послуги інше підприємство, у тому числі і КП «Райсількомунгосп», яке очолює теж він. На цю пропозицію селищний голова запропонував скласти тимчасовий договір на 2-3 місяці з існуючим товариством, щоб у цей перехідний період вирішити питання подальшого надання послуг водопостачання населенню.
Василь Петенко попросив дати йому час на проведення необхідних розрахунків і запевнив присутніх, що на січневі свята вони будуть з водою. Але в подальшому можуть виникнути проблеми внаслідок того, що постачальники електроенергії вимагають передоплату за свої послуги до 10 числа кожного місяця, а населення здійснює платежі за воду наприкінці місяця. Своїх коштів, щоб здійснити передоплату, комунальне підприємство не має.

І Василь Петенко, і Роман Селищев єдині у одному твердженні, що безвихідних ситуацій немає, вирішиться і ця – «крок за кроком».
Після обговорення ситуації щодо водопостачання, сільський голова звітував перед односельцями про проведену роботу за рік. А перед початком зборів я, за дорученням депутата обласної ради Людмили Любім, вручив голові сільської ради Роману Селищеву Почесну грамоту Запорізької обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Якимівського району Запорізької області та з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Володимир Милосердов

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: