Оновлений будинок культури зустрічав гостей

30 грудня минулого року оновлений після ремонту Новоданилівський будинок культури зустрів своїх гостей на святковому концерті.

Це єдине місце культурного дозвілля для мешканців села. За рік заклад культури приймає понад 8000 глядачів. Тут постійно діють клубні формування, в яких займаються учасники художньої самодіяльності різних вікових груп.

У будинку культури були проведені ремонтні роботи із внутрішнього оздоблення великого глядацького залу і результати виявилися вражаючими.

Тепер аматорські колективи матимуть можливість вдосконалювати свою майстерність, а мешканці села зможуть зібратися у комфортному залі установи, аби відзначити те чи інше свято, послухати виступ своїх земляків та гостей села, тобто матимуть сучасний культурний центр, який є невід`ємною частиною розвитку місцевої громади.

Велика вдячність депутату обласної ради Людмилі Любім за допомогу у наданні субвенції у розмірі 99 тис. гривень з державного бюджету для проведення ремонтних робіт та Новоданилівській сільські раді за виділення коштів на розвиток культури. Спільними зусиллями нам таки вдалося дати нове життя старому приміщенню і це додає віри, що село має майбутнє!

Наталя Обрезан

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: