Що за свавілля діється в Якимівці?

На другий день після другого пленарного засідання двадцятої сесії селищної ради Якимівської ОТГ, де так звана депутатська «більшість» з групи «За розвиток Якимівської громади» відсторонила від посади селищного голову Валентину Громихіну, до нас у редакцію завітав житель Якимівки, ветеран праці Віктор Іванович Солодкий. З приводу того, що сталося на цьому засіданні 26 грудня, його обуренню не було меж.

У Конституції сказано, говорив він, що джерелом влади у нашій країні є народ. Тож коли ми всі гуртом на минулих виборах до новоствореної Якимівської територіальної громади обирали голову, то вірили, що це й справді так. Тішилися тоді, що, нарешті, голову обирають люди, а не купка депутатів у сесійній залі, як не раз обирали того ж голову районної ради.
А що маємо тепер? Голову селищної ради Якимівської ОТГ обирали всією громадою, а відсторонила її від посади купка депутатів, якими маніпулює всі знають хто. Куди це годиться? Де ж справедливість? І нащо було тоді обирати всією громадою, якщо відсторонити від посади можуть не люди, а якісь обрані спеціально для цього депутати?

Всі ми знаємо, що вони, ці депутати з нечистим сумлінням із групи «За розвиток Якимівської громади», із самого початку, із першого пленарного засідання першої сесії новообраної селищної ради, були проти вибору людей і грозилися не дати голові селищної ради працювати належним чином, що й робили постійно і цілеспрямовано на всіх сесіях. Тепер, як бачимо, вони свого таки домоглися – відсторонили її від посади.

А треба було цього не чекати, а відразу після того, як ці депутати, не дивлячись на гарну назву своєї групи, почали, по суті, працювати не на користь громаді, треба було виборцям відкликати їх і позбавляти депутатського мандату, а натомість обирати людей, які б дійсно працювали на розвиток нашої громади, а не на чиїсь корисливі інтереси.
Сподіваюся, сказав на закінчення розмови Віктор Іванович, що справедливість все-таки восторжествує і суд відновить на посаді Валентину Громихіну, яку ми обирали всі гуртом.

***

Із власних джерел редакційній колегії нашої газети стало відомо, що з приводу цього до секретаря селищної ради Максима Забари, який нині виконує обов’язки голови селищної ради, теж приходили якимівці, але жодних врозумливих пояснень щодо того, чому саме відсторонили з посади голову селищної ради, які такі порушення вона зробила, від нього почути так і не вдалося.

Питання, що за свавілля нині діється в Якимівській селищній раді турбує і жителів сіл нашої громади. Пропонуємо їх думки з цього приводу вашій увазі.

***

Тетяна К., с. Дружба: Про те, що сталося на останній сесії селищної ради, я дізналася з інтернету. У нашому селі не кожний його має, тому ця подія обросла чутками. Бажано було б, щоб про це ми дізнавалися, як то кажуть, із «перших вуст», тобто від нашої старости, яка була там присутня. Але ми її у Дружбі бачимо, коли їй треба облити Громихіну багнюкою, або зібрати підписи проти неї, чи для того, щоб щось від неї отримати. Ось кого першим треба скидати з місцевого трону, бо вона вже в нього просто вросла. Бажаю Валентині Миколаївні виграти справу у суді, щоб назавжди посадити на місце всіх, хто не дає їй працювати належним чином.

***

Валентина Ш., с. Шелюги: Здається і наш депутат волав, що його виборці уповноважили його зробити такий вчинок – висловити недовіру голові селищної ради. Але я, як його виборець, щось не пам’ятаю, щоб у Шелюгах проходили якісь збори чи збір підписів за її відсторонення з посади. Не чула про це і від своїх багатьох знайомих, які живуть у інших селах району, чи як ми тепер називаємося, у селах Якимівської ОТГ.

***

Депутат селищної ради Ігор Науменко, с. Розівка: До мене приходять тільки з одним запитанням – що це за свавілля діється у Якимівці? Замість того, щоб навести лад та передати у власність громади землі і майно колишніх колгоспів, ми бачимо, що невідомо хто обробляє сотні неврахованих гектарів, або розкрадає майно, яке було б на користь громаді. Гроші, здобуті таким шляхом, потрапляють у кишені злодіїв чи тих, хто їх «кришує». Я сам неодноразово зупиняв намагання невідомих осіб вивезти бетонні плити із зрошувальних систем, викликав поліцію, але через деякий час злодії знову поверталися. Останнього разу їх важка техніка пройшла по озимині. Нема в них нічого святого.

Редакційна колегія

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: