Стартували передвиборні перегони

В Україні стартували передвиборні перегони. 31 березня 2019 відбудуться чергові президентські вибори. Висувати кандидатів та подавати документи для реєстрації у ЦВК можна до 3 лютого. Кандидат має внести заставу — два з половиною мільйони гривень.

Повернуть гроші в разі перемоги на виборах у першому турі або у випадку проходження до другого. Якщо за підсумками першого туру жоден із кандидатів не набере 50% голосів, 21 квітня відбудеться другий тур. Потрапляють до нього два лідери першого етапу. Офіційні результати Центрвиборчком має оприлюднити до першого травня 2019.
Таким чином, згідно календарного плану президентських виборів, який оприлюднила ЦВК, висування кандидатів триватиме з 31.12.2018 р. по 03.02.2019 р. У цей же час до ЦВК подаються документи для їх реєстрації. Для того, щоб зареєструвати кандидата або відмовити йому Центральній виборчій комісії надається 5 днів. У зв’язку з цим, останнім днем реєстрації кандидата вважається 8 лютого.

З наступного дня після реєстрації розпочинається передвиборча агітація, яка триватиме до 24ºº 29 березня. До 18 лютого повинні бути створені окружні виборчі комісії, а до 12 березня – дільничні. Виборчі списки надійдуть до дільниці не пізніше 22 березня, а до 25 березня виборцям надається можливість звернутися до дільничної комісії або органу ведення Держреєстру з метою перевірки себе у списку виборців або із заявою про зміну місця голосування.
У день голосування виборчі дільниці працюватимуть з 8ºº до 20ºº.

Підсумки голосування по округах окружні виборчі комісії повинні оприлюднити до 5 квітня включно, а ЦВК до 10 квітня включно — результат по Україні.
Слід зазначити, що передвиборча агітація, у тому числі і у засобах масової інформації, регламентована статтею шістдесятою Закону України «Про вибори Президента України».
Виконуючи норму цього закону, друкуємо наказ директора ТОВ «Грані-А», редактора газети «Грані життя» щодо встановлення розцінок.

Наказ №8
Товариства з обмеженою
відповідальністю «Грані-А».
14 листопада 2018 року с. Новоданилівка

Про встановлення розцінки вартості одиниці друкованої площі у газеті «Грані життя» для проведення передвиборчої агітації на період виборів Президента України 31 березня 2019 року.
1. На підставі статті 60 п.п. 2, 6 Закону України «Про вибори Президента України» встановити:
— для першої сторінки розцінку у розмірі 10,0 грн/см²;
— для восьмої сторінки розцінку у розмірі 9,0 грн/см²;
— для другої і третьої сторінок розцінку у розмірі 9,0 грн/см²;
— для четвертої-сьомої сторінок розцінку у розмірі 7,0 грн/см² для агітаційних матеріалів у формі публічних дебатів, дискусій, «круглих столів», прес-конференцій, інтерв’ю, виступів, політичної реклами, інших публікацій та повідомлень про кандидата на пост Президента України, партію, яка висунула кандидата та в інших формах, що не суперечать Конституції України та законам України.

Володимир Милосердов

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: