Наша мета — будувати і розвивати країну

«Наша мета — будувати і розвивати країну.
І повернути українцям гідне життя»
Олександр Вілкул

20 січня у Запоріжжі відбувся масштабний Форум «За мир і розвиток», у якому прийняли участь понад п’ять тисяч делегатів зі всієї України. Делегацію від Якимівського району у складі 40 учасників очолив голова районної організації Політичної партії «Опозиційний блок» Анатолій Блоха. На Форумі був офіційно висунутий кандидатом в президенти Олександр Вілкул, народний депутат України, член фракції «Опозиційного блоку» у Верховній Раді України. Його висунення, а також представлену потужну програму, підтримали громадські діячі, представники ділових, промислових кіл, профспілок і роботодавців не тільки Запоріжжя, а й всієї України.

Форум розпочався з виступу Олександра Вілкула, який представив свою передвиборчу програму «Світ і розвиток: чотири кроки до успіху»*. Це документ, який повністю розкриває шляхи виходу з кризи, вказує шляхи вирішення нагальних проблем, а також дає дорожню карту першочергових змін в економіці, політичному устрої країни, культурній та гуманітарній сферах. Програма «Світ і розвиток: 4 кроки до успіху» є тим фундаментом, на основі якого можливе будівництво сильної держави з розвиненою економікою, здоровим суспільством, успішними громадянами.
Коментуючи висунення Олександра Вілкула кандидатом у Президенти, глава фракції «Опозиційного блоку» у Верховній Раді Вадим Новинський заявив:
— Понад 70% громадян України впевнені, що головним завданням влади є припинення війни і встановлення миру, а правляча команда виправдовує невиконання Мінських угод і заморожування конфлікту на Донбасі.Їй не довіряють понад 80% громадян, люди не підтримують введення воєнного стану і вважають, що зараз розвиток держави рухається в неправильному напрямку. Українці хочуть миру, а цілі коаліційної влади протилежні очікуванням народу. На зміну правителям, які не виправдали надії, повинна прийти команда, яка здатна реалізувати головні запити суспільства: припинити війну і подолати бідність. Тому, усвідомлюючи відповідальність за майбутнє України, Опозиційний блок висунув свого кандидата в президенти. Наша мета — припинити і військовий конфлікт на Донбасі, і всі спровоковані чинною владою конфлікти у суспільстві — мовний, етнічний, релігійний, ідеологічний. Наша політична команда впевнена, що необхідно об’єднувати і розвивати країну.
Учасники форуму почули виступи багатьох відомих українських діячів, які закликали підтримати кандидатуру Олександра Вілкула.
Виступив на підтримку кандидата і голова Запорізької обласної організації Опозиційного блоку, генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма. Він зазначив, що знає Олександра Вілкула, як досвідченого виробничника і сильного керівника, який свого часу врятував великі промислові підприємства від розрухи, і зараз може відновити країну.
— На початку 2000-х він очолив на той час вже практично розграбовані і занедбані Північний і Центральний гірсько-збагачувальні комбінати. Ця ситуація дуже нагадує ту, що зараз відбувається у нашій країні в цілому. І буквально за кілька років він в рази збільшив виробництво, створив тисячі робочих місць, забезпечив сотні мільйонів гривень нових податкових відрахувань. Я думаю, мало хто в нашій країні зробив такий подвиг. А Олександр Юрійович зміг. Він зміг тоді, і я впевнений, зможе зараз, в масштабах всієї країни, — заявив з трибуни Форуму Ростислав Шурма.
Ростислав Ігорович підкреслив, що сьогодні для порятунку економіки України потрібно кардинально міняти ситуацію в країні. Тому він закликав усіх об’єднатися і підтримати Олександра Вілкула в якості кандидата в президенти України.
— Наше з вами майбутнє — в наших руках. Нас не п’ять тисяч у цьому залі, нас сотні тисяч у кожній області, нас мільйони в країні. Тому ми повинні об’єднатися, зібрати всі зусилля і вибрати лідером країни людину, у якої вистачить сил і твердості змінити ситуацію. Того, хто це каже не з трибун і по телевізору, а який своїм життям це вже довів, — сказав Ростислав Шурма.
Лідер Опозиційного блоку у Запорізькій області підкреслив, що у Олександра Вілкула є чітка програма економічного розвитку і підвищення добробуту населення.
— З одного боку це великі інфраструктурні проекти, які відразу створять сотні тисяч робочих місць, дадуть багатомільярдні податкові надходження і запустять економіку. З іншого боку — значне поліпшення інвестиційного клімату в нашій країні, для чого необхідно кілька компонентів. Перше — це податкова реформа, яка суттєво знизить тиск на бізнес. Друге — це справжня економічна децентралізація, яка створить стимул кожній громаді, кожному місту залучати інвестора, залучати бізнес. Третє — прибрати ті повноваження силовиків, які сьогодні душать український і міжнародний бізнес. Саме це дозволить нам зробити справжній економічний ривок і значно поліпшити добробут населення.
На Форумі, крім передвиборної програми, була представлена команда, з якою кандидат Олександр Вілкул піде на президентські вибори. До неї увійшли політики, а також представники великих промислових підприємств зі всієї України.
Відразу після закінчення роботи Форуму представники команди кандидата в президенти України у Запоріжжі і області поділилися своїми враженнями про захід.
Єгор Семенков, перший заступник голови Запорізької обласної ради, член фракції Опозиційного блоку:
— Партія «Опозиційний блок», як політична сила сьогодні, як ніколи, єдина і монолітна. У нас є чітка програма, яку сьогодні дуже детально і докладно озвучив наш кандидат, Олександр Вілкул. Так, партію покинули деякі люди, але це саме ті, хто був ненадійним для партії, які б, на мій погляд, не пройшли серйозних випробувань. Вибори президента — це серйозне випробування для країни, а восени нас чекають парламентські вибори. Опозиційний блок, як партія миру і розвитку — потужна політична сила. Ми спираємося на людей, які представляють всі сфери: промисловість і підприємництво, аграрну галузь і бюджетну сферу. І тому ми обов’язково переможемо.
Віталій Хрол, депутат Запорізької обласної ради:
— Судячи із сьогоднішнього форуму, настрій бойовий і заряджений! Ми представляємо серйозну політичну партію і найголовніше для нас — це довіра людей. Ми йдемо єдиною командою на президентські і парламентські вибори, а трохи пізніше і на вибори до органів місцевого самоврядування. Йдемо за перемогою. Наша головна мета — змінити нашу країну на краще. Заради миру і розвитку, заради наших людей.
А ось враження від побаченого учасників форуму з Якимівщини.
Наталя Каравічева, депутат Якимівської селищної ради.
— Я залишила залу, де відбувся Форум, з душевним спокоєм і теплими враженнями від того, що бачила і чула. Щирість кандидата і простота його слів настільки мене вразили, що я, без сумнівів, докладу зусилля задля його перемоги.
Петро Загорянський, смт. Кирилівка.
— Очень понравилась организация форума и его атмосфера. Четко была разработана схема выступлений, а сами выступавшие говорили кратко и на понятном, для всеобщего восприятия, языке. В речи кандидата понравилось то, что он говорил языком понятным простым людям, без лишних цифр, статистики, без всякой бюрократической лексики, говорил от души. В зале чувствовалось радушное настроение. Также понравилась программа кандидата, которая охватывает самые наболевшие вопросы украинцев.
Ольга Є., смт. Якимівка
— Нам би дуже хотілось, щоб ця команда на виборах перемогла та витягла нашу країну на вищий рівень життя. Дуже сподіваємось, що відмінять пенсійну, медичну та освітню реформи, які за ці роки привели до знищення народу. Програма соціально-економічного розвитку взагалі викликала у мене справжній шквал позитивних емоцій.
Валентина Ф., смт. Якимівка.
— Ми дуже вдячні організаторам за те, що вони надали можливість побувати на Форумі у підтримку Олександра Вілкула. Враження не можна передати на папір. Настрій такий, наче він вже переміг на виборах. Сподіваємось, що ми збирались не в останній раз.
Що ж, шановні читачі, передвиборча компанія триває. На сьогодні ЦВК отримала для реєстрації документи більше, ніж від 30 кандидатів. Нагадаємо, що офіційне висування кандидатів і подача документів для їх реєстрації дозволяється до 3 лютого включно. Після 8-го лютого ми знатимемо прізвища всіх кандидатів.

Володимир Милосердов,
учасник Форуму

*Передвиборча програма Олександра Вілкула буде опублікована на сторінках нашої газети після реєстрації його, як кандидата у Президенти України Центральною Виборчою Комісією.

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: