Вартість борщу

На кінець 2018 року традиційно підбивалися підсумки діяльності у різних галузях народного господарства. А експерти Національної ради економічного розвитку України підрахували вартість овочевого кошика, яка на перше січня цього року складала 56,6 грн. проти 28,9 грн. на цю дату 2018 року. Тобто, як бачимо, цей показник виріс майже вдвічі. Не важко розрахувати вартість борщового набору по кожному регіону країни. Виконуючи редакційне завдання, я пройшлася по торгівельних закладах нашого селища, де можна придбати продукти для приготування традиційної української страви – борщу.

Перше, що треба сказати – за місяць з гаком ціни суттєво не змінилися. Основний стрибок цін прийшовся на жовтень-листопад минулого року, коли, наприклад, ціна на цибулю злетіла з 5,50 грн. за 1 кг. до 12,0 грн., морква — теж у таких межах, капуста — з 4,0 грн. до 9,0 грн. за кілограм. Зараз ціни на ці продукти майже не змінилися, але разом з цим виросла ціна на «другий хліб» – картоплю. Якщо восени в оптовиків можна було придбати її за 5,0-5,50 грн., то нинішня ціна перевищує 10,0 грн., стільки ж, до речі, коштує і капуста.

У чому причина такого зростання овочевої продукції? Всі ми пам’ятаємо якими були погодні умови минулого року: з весни до середини липня жодної краплини з неба, а потім майже 1.5 місяці проливних дощів. Це призвело до того, що якась частина врожаю не доросла до потрібної кондиції, або ж зовсім загинула, а ще якась частина згнила прямісінько на городах. Аграрії і у першому і у другому випадках отримали збитки, а для того, щоб їх якось покрити, треба щось робити. Тому продукцію, яка не може довго зберігатися, потихеньку реалізують, а ту, що може ще полежати – зберігають. Аграрії вимушені це робити і не дарма існує така народна мудрість «Не той врожай, що надворі, а той, що в коморі».

Ми добре знаємо, що навесні ціна на борщові овочі підніметься ще вище, але більшість із нас не в змозі, як ще 5 років тому, придбати їх про запас. Настільки виріс індекс зубожіння (де очільник країни бачить зріст добробуту впродовж останніх 36 місяців?).

Але повернемося все ж таки до борщу. Найпростіші підрахунки вкажуть нам на його ціну. Для приготування борщу нам потрібно:
Капуста – 500 гр. (6,0 грн);
Буряк – 200 гр. (2,6 грн);
Картопля – 300 гр. (3,0 грн);
Морква – 200 гр. (2,4 грн);
Томатна паста – 100 гр. (6,0 грн);
Масло рослинне – 50 гр. (1.9 грн);

Разом – 21,9 грн., а ще рік тому ця сума дорівнювала 10,2 грн. Різниця явна, збільшення у 2 рази (от би наші доходи так підростали!).
Ви запитаєте, що ж це за борщ такий, так собі, юшка, овочевий супчик. І ви праві, бо який український борщ без м’яса, сала, квасолі, часнику і сметанки? Рахуємо далі – додаємо до цієї овочевої маси ще грамів 400 свинини з кісткою – 48,0 грн., сала 100 гр. – 10,0 грн., часнику 20 гр. – 1,5 грн., квасолі 100 гр. – 5,0 грн., сметани 100 гр. – 5,0 грн. І маємо ще 69,5 грн. Разом – 91,4 грн. І на останок, якщо сюди ще додати спеції і їсти борщ з хлібом, то чотирилітрова каструля борщу обійдеться вам майже у 100,0 грн.

Вивчаючи це питання, я звернула увагу на деякі відхилення якимівських цін від середньостатистичних по України стосовно пісного і м’ясного борщів. Так, пісний борщ, як ми порахували, коштує у нас 21,9 грн., а у середньому по Україні 38,9 грн. Наш – дешевше. А ось м’ясний борщ навпаки – дорожче: у нас майже 100,0 грн. проти 80,2 по Україні. Так що традиційна українська страва обійдеться нам не дуже дешево, майже, як золота.

Страва, яка ще не так давно, майже кожного дня, прикрашала обідній стіл української родини, почала перетворюватися у святкову. По собі знаю, що готую борщ вже не так часто, як раніше. А чи так у інших господинь? З таким запитанням я звернулася до кількох покупців магазину «Ветеран». Їх відповіді свідчать про те, що я непоодинока. А на запитання, чому так сталося, всі, як один, відповіли – дорого. Складається враження, що незабаром, завдяки нашим реформаторам при владі, від українського слова «борщі» залишиться тільки російське – «щі». Яка ще повсякденна страва зникне з нашого раціону слідом за борщем і салом?

І все ж таки, смачного всім, хто любить борщ і достатку всім, хто його хотів би їсти.

Матеріал підготувала Наталя Солодка-Могилевська

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: