Люди хороші – не віддавайте свій голос ані за гречку, ані за гроші

До виборів майбутнього президента України ще немало часу, а політтехнологи вже працюють, як кажуть, «в поті чола». Дата президентських виборів, як відомо, 31 березня 2019 року. Вперше за всю історію незалежної України Центральною виборчою комісією вже зареєстровано більше, ніж 40 кандидатів в президенти. Третього лютого Центральна виборча комісія завершила прийом документів від тих, хто хотів зареєструватися кандидатами на виборах президента України. І таких бажаючих 91 особа.

На сьогодні рейтинг кандидатів очолює комік та шоумен «Кварталу — 95» Володимир Зеленський. Мабуть це й символічно, адже найбіднішу країну Європи та найкорумпованішу у світі (третє місце за рейтингом) може очолювати тільки людина з великим почуттям гумору. На другому та третьому місцях відповідно: стара-нова «популістка» від партії «Батьківщина» (інакше кажучи БЮТ) – Юлія Тимошенко та нинішній президент України – Петро Порошенко.

У цьому списку доволі різноманітні кандидати. І користь від такої кількості політиків, які зібралися позмагатися за посаду президента, тільки одна – це непогано для економіки України. Адже в бюджет країни від кожного з кандидатів надійде по 2,5 мільйона гривень. Сума набігає немала, на сьогодні вона становить більше, ніж 100 мільйонів гривень (це якщо враховувати вже зареєстрованих кандидатів в президенти та їх заставу). А більше нічого позитивного у такій кількості кандидатів у президенти немає.

Вже зараз йде нечесна передвиборча боротьба за крісло президента України. В цій боротьбі не нехтують нічим – від обіцянок-цяцянок до відкритого підкупу виборців та використання адмінресурсу. Ціна підкупу стала набагато більшою – гречкою вже не обійтися. Шановні читачі нашої газети! Не вірте товстосумам та брехунам. Не вірте тим, хто ховає свої статки в офшорних зонах, хто виводить гроші за кордон, а не вкладає їх в економіку нашої держави. Країні потрібні нові обличчя – не заплямовані корупційними схемами й різними «договорняками». Нам потрібен реформатор країни, людина кристально чиста та віддана служінню своєму народу. Знайте! Кількість грошей на рахунках кандидатів не є показником їх відповідності до високої посади президента країни. Багато з них вже себе «проявили» — довели країну до зубожіння! Навіть назви партій цих діячів не як у людей – це блоки, як наприклад «БЮТ», або «БПП» та й інші, бо у них відсутня будь-яка ідеологія, а те, що вони називають програмою, не що інше, як декларації нездійснених планів. Годі! Потрібні нові обличчя із сучасним світоглядом!

Від редакції

Вважаємо, що виборцям нашого району вже час визначатися з майбутнім кандидатом у президенти нашої країни. Їх багато, але серед них є той єдиний, який вам імпонує, який ближче до вас, якого ви більше розумієте, який ближче вам до серця. Робіть свій вибір від себе. Не продавайте свій голос за чергові подачки! Більшу частину населення доведено до зубожіння і дехто з кандидатів вважає, що гроші замінять чесність, порядність, відданість! Не дамо їм цього зробити!
Нашими кореспондентами зроблено невеличке соціальне дослідження. Мешканцям Якимівської ОТГ ми ставили одне запитання: Чи прийматимуть вони участь у виборах президента? На жаль, відсоток таких, хто прийде на виборчі дільниці складає 42%, 13% — не визначилися, а всі інші заявили про відмову участі у виборах. Звертаємо увагу громадян останньої категорії, що саме у цьому випадку за них проголосує діюча влада. Не дайте вкрасти свій голос.
Просимо всіх, небайдужих до майбутнього нашої країни людей, писати на адресу редакції або ж дзвонити за телефоном – 9-14-88 і повідомляти про всі випадки підкупу виборців на території району та селища або звертатися до редакції за адресою: с.м.т. Якимівка, вул. Центральна — 50 (другий поверх).

Сергій Білецький

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: