44 кандидати – це фарс

Президентські перегони у розпалі. Тож, виконуючи доручення редакційної колегії газети, мені вдалося поспілкуватися з людьми і задати їм кілька запитань, на які вони дали свої відповіді і коментарі. Я цікавилася, чи збираються вони йти на вибори, чи визначилися вже з кандидатом, якого будуть підтримувати, а також як розцінюють таку велику кількість зареєстрованих кандидатів на пост президента країни – як ознаку демократії чи хаосу.

Валентина Х., 57 років, Якимівка

«На вибори йти треба, щоб ніхто не використав мій голос для своїх цілей. З вибором кандидата поки що не визначилась, але знаю одне – це буде будь хто, окрім Петра Олексійовича. А велику кількість кандидатів вважаю скоріше за все ознаками хаосу, який потрібен сьогоднішнім правителям країни».

Олексій Н., 35 років, Мелітополь

«На вибори піду. Підтримувати буду Володимира Зеленського. Він мені симпатизує, це по-перше, а по-друге – він не заполітизований. 44 зареєстровані кандидати – це фарс, який потрібен Порошенко для втілення в життя своєї мети, а саме – щоб зайняти Президентське крісло ще на п’ять років».

Катерина В., 30 років, с. Радивонівка

«На вибори піду, хоча не вважаю, що мій вибір перешкодить тим, хто хоче зайняти крісло Президента країни. Мій вибір – Юля Тимошенко. Вона жінка, мати, і, може, хоч вона буде любити свою країну так, як мати любить своє дитя. Стосовно кількості кандидатів, то мені байдуже, скільки їх буде. Я свій вибір зробила».

Олег П., 45 років, смт. Кирилівка

«Я на вибори не піду. Тому що не вірю в те, що хтось зможе нас витягнути з болота, в якому ми зараз знаходимось. Більшість кандидатів вже керують країною, або керували нею раніше, але і досі нічого не зробили для наведення ладу. Тому серед зареєстрованих кандидатів не бачу керівника, достойного місця Президента України. А велика кількість кандидатів на посаду Президента – це просто відтягування голосів один в одного, а виграє все одно той, хто більше викине «бабла».

Володимир М. 55 років, смт. Якимівка

Вибори – це шанс щось змінити в країни і кожен голос має велике значення. Саме цьому я жодного разу не пропустив такого шансу. І цього разу прийду на виборчу дільницю і віддам свій голос за кандидата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула. Я дуже уважно ознайомився з його передвиборчою програмою, в разі його перемоги ситуація в країні, думаю, значно покращиться.
Від виборчого бюлетеню, довжиною більше одного метру, бачу тільки одну вигоду: 44 претенденти виклали зі своїх карманів по 2.5 мільйони гривень. Якщо ці гроші не перепливуть до інших карманів, а дійдуть до державної скарбниці, то від цього тільки користь. А взагалі, 44 – сміх та й годі.

Наталя Солодка-Могилевська

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: