Найкраще в світі — жінка і весна

Саме таку назву мало дійство, яке відбулося вчора у центральному будинку культури. Урочисті збори і святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня підготував і провів відділ культури і туризму Якимівської селищної ради.
Бурхливими потоками вирує життя навесні, все прокидається для здійснення нових мрій, прагнень та бажань. Такими словами вітала присутніх ведуча святкового дійства Наталя Доброжанова. У цього свята є своя історія виникнення, але головне в ньому – ЖІНКА і ВЕСНА! Ці два слова тісно пов’язані між собою і мають багато спільного. Весна дає змогу прорости новому зернятку, а жінка новому життю.
Пісня «Мама» у виконанні ансамблю дитячої музичної школи (викладач Світлана Трифонова) підтвердила, що для жінки немає нічого важливішого за обійми дитячих долонь, ніжних поцілунків. І неважливо, чи то рідні дітки, чи то племінники, онуки, чи чиїсь чужі, вони завжди викликають у жінки позитивні емоції. Такі позитивні емоції подарували присутнім вихованці клубу спортивного бального танцю «Оріон» під керівництвом Олександра Малашенка.

— Для того щоб пізнати радість материнства, жінці потрібна дитина, а щоб відчути себе жінкою, їй потрібен справжній чоловік. Я впевнена, каже ведуча, що поруч з усіма вами саме такі чоловіки, які роблять вас щасливими. Тільки щаслива жінка здатна випромінювати стільки тепла і доброти.
Жінок привітали представники місцевої та районної влади, а Сергій Младьонов подарував пісню «Самая лучшая женщина».
— Чомусь, слухаючи цю пісню мені здалося, що вони співають саме для мене, сказала ведуча, коли пролунала пісня «Любимая моя» у виконанні Валерія Водоп’янова і Миколи Аненка і продовжила:
— Навіть ті жінки, які опанували важку чоловічу професію, здобули професійний досвід, мають певний авторитет перед багатьма чоловіками, керують великою кількістю працівників, і про таких говорять – залізна леді, коли чують хвилюючі серце освідчення, що лунають у піснях, стають беззахисними і відкритими. Шановні чоловіки, будь ласка, співайте якомога більше, це нас обеззброює. Завойовуйте нас, ми готові підняти білий прапор перед вашим коханням.
Концертну програму продовжили і викликали бурю емоцій Євген Дружинін і Віктор Фесик. У їх виконанні пролунали пісні «Лишь ты одна» і «Молитва матері».
— Жінка, у будь-якому віці, повинна відчувати себе коханою, і тоді вона зможе побороти усі перешкоди, витримати усі негаразди, щоб бути поруч, закохана жінка здатна зрушити не одну стіну з місця. А ось ображена жінка – це неконтрольована вибухова хвиля, і ніхто не знає, де дістане, як зачепить і які будуть наслідки. Шановні чоловіки, кохайте нас міцніше. Можливо «Редбулл» і окриляє, але справжні крила виростають від великого кохання. Такого, як у пісні «Хочешь, любимая, я назову тебя облаком» у виконанні Олександра Черненко і Івана Улянича.
— 8 Березня. У цей день ми вимагаємо більше уваги, але лише для того, щоб нагадати вам чоловіки, що ми, жінки, слабка половина, при тому, що на наших плечах тримається так багато, що нам потрібен ваш захист, хоча ми здатні кинутися в очі, коли щось загрожує нашим близьким, що нам потрібне ваше кохання, хоча ви вимагаєте його від нас ще більше. Тримайтеся, 8 березня скоро мине, а ми ще довго будемо дарувати вам ласку, тепло, яскраві сонячні посмішки і яскраві емоції. Такі, як у пісні «Смайлик» у виконанні Наталі Доброжанової, Ірини Фоміної та Вероніки Файтельсон.
Присутнім у залі дарували святковий настрій танцювальні колективи «Чародеи», «Восторг», «Капітошки», вокальний квартет під керівництвом Володимира Чадаєва.

Володимир Милосердов
Фото Дмитро Губін

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: