Пожарка «облисіла» і днями «прозріє»

Мешканці мікрорайону нашого селища, який у просторіччі всі називають пожаркою, жваво обговорюють між собою зміни, які сталися в цьому куточку в останній декаді лютого. Найперше обурюються тим, що пожарка частково «облисіла». Тут біля гастроному у теплу пору року зір якимівчан пишною зеленою кроною радували два дерева. В їх тіні, зазвичай, влаштовували імпровізований риночок дачники та власники домогосподарств, які торгували зеленню, овочами, яйцями та іншою продукцією, виробленою на своїх присадибних ділянках. Тут же влітку стояла бочка з якимівським квасом. Тепер же від розкішної крони дерев залишилися лише згадки і понівечені стовбури.
Дерева ці були зовсім не аварійні, наголошують у розмовах люди, просто у спортивному комплексі, який нині розташований у приміщенні колишнього кінотеатру, нічим було топити, ото дерева й обкарнали. Завдяки цьому там грілися день чи два і ніхто не подумав про те, що влітку ці понівечені дерева не дадуть нам ні кисню, ні бажаної тіні, не кажучи вже про естетичну насолоду. Останнім, напевне, керівники нашої селищної ради взагалі не переймаються.

-Нічого ви не розумієте, зазначив у розмові з цього приводу один з чоловіків, який явно дружить з гумором, — і люди обурюються дарма. Вони що, не бачать, що нинішнє керівництво селищної ради не тямить зробити нічого путнього, хіба що туї під корінь обрізати на вулиці Центральній та отак безжально розправитися зі здоровими деревами. Хтось собі подумає, що це помилки в роботі місцевих можновладців, а раптом це їх «візитівка»? Можливо, так вони страхають людей, мовляв, бачите, що ми робимо з деревами, а буде ще й не те…
Дерева біля гастроному на пожарці не обрізали, як годиться, а обкарнали без жалю, пошкодивши при цьому стовбури, що видно неозброєним оком. І при всьому цьому ще й розбили вікно у приміщенні майстерні з ремонту побутової техніки, бо надпиляні гілки падали додолу під власною вагою. Цікаво, а хто його тепер буде склити?
Щодо «прозріння», то жителів цього мікрорайону наприкінці лютого «ощасливили» встановленням білборду. Його вкопали і забетонували міцно, зі знанням справи, біля нової пішохідної доріжки неподалік ЗОШ №2. Щоправда, на великому щиті поки що з одного боку маячить стара пошарпана реклама, а з іншого взагалі немає нічого. Та, очевидно, це поки що… Адже у розпалі президентські перегони, тож, напевне, найближчими днями ми побачимо там політичну рекламу одного із кандидатів у президенти. То, може, хтось із жителів селища нарешті таки і «прозріє» за кого саме треба голосувати на нинішніх виборах.
І все-таки, наших громадян цікавить, чи давала селищна рада дозвіл на знущання над здоровими деревами біля гастроному і встановлення білборду на пожарці, і якщо так, то яка, конкретно, користь від цього нашій громаді?

Софія Глід
Фото автора

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: