Зустріч і нагороди для «своїх»

5 лютого у сесійній залі Якимівської районної ради пройшла робоча зустріч губернатора Запорізької області Костянтина Бриля з активом району. На зустріч були запрошені керівники відділів Якиміської РДА та районної ради, голова Кирилівської ОТГ та секретар Якимівської ОТГ, керівники підприємств, депутати селищної ради — всі, окрім депутатів від «Опозиційного блоку» та «Сильної України». Не було і жодного депутата районної ради від цих партій, окрім Валентина Мирошниченка, який був присутній як керівник організації.
Губернатор почав з приємної процедури. Він привітав всіх жінок з наступаючим святом, а потім перейшов до процедури нагородження за участь у розвитку Якимівської громади. Серед нагороджених: Олександр Правосуд — голова Якимівської РДА, Людмила Велічко – керуюча справами РДА, Марина Перепелка, Олександр Чекір, Віктор Макарик – депутати Якимівської селищної ради, Наталя Жукова – директор Новоданилівської ЗОШ, в.о. старост Наталя Паничева, Таісія Кофанова і Костянтин Шпак та Тетяна Белименко — редактор газети «Слово трудівника». Голова РДА привітав з днем народження Богдана Крилика – керуючого Якимівським відділенням ПАТ «Запоріжгаз».
Серед нагороджених не було жодного депутата селищних або районної рад від опозиційних сил.
Костянтин Бриль розповів про роботу в минулому році та напрямки діяльності на майбутнє, зазначивши серед пріоритетних:
— Дороги обласного значення – заплановано проведення капітального ремонту всіх доріг до 2020 року;
— «Медицина» — всі приміщення будуть оновлені та облаштовані новим обладнанням, буде надаватись житло для лікарів, кожен ФАП буде мати своє авто;
— «Освіта» — це розвиток НУШ, інклюзивних класів та створення опорних шкіл;
— «Децентралізація» – Запорізька область на третьому місці по створенню ОТГ в Україні, а Якимівська ОТГ – серед найбільших в Україні і найбільша в області.
Зустріч продовжилася запитаннями від присутніх у залі.
Іван Малєєв запитав про можливість надання допомоги через обласну раду щодо реалізації проекту землевідведення для будівництва очисних споруд. Костянтин Бриль відповів, що цей процес необхідно починати з чистого аркушу, тобто з виділення земельної ділянки, а потім замовлення проектно- кошторисної документації і далі.
Ігор Сажнєв підіймав питання капітального ремонту водогону по Програмі «Питна вода» в Атманаї, посилаючись на те, що в них є зелений туризм і люди готові приймати відпочивальників, але якість води бажає кращого. Кожний рік доводиться корегувати проект і витрачати гроші, але реалізації так і нема.
Максим Забара цікавився перспективою ремонту доріг між селами Переможненського, Таврійського, Чорноземненського старостинських округів. Губернатор у відповідь сказав, що це питання буде вирішуватись не раніше 2020 року.
Наступним було запитання Ігоря Бохона по базі відпочинку «Меліоратор» (рейдерський захват). На що губернатор відповів, що ця ситуація зараз вивчається юридичною службою. Але пообіцяв, що все буде вирішено.
Губернатор не проводив агітації за кандидата в Президенти України, але неодноразово натякав на те, що при колишній владі 2014 року такої підтримки з боку держави не було ніколи. Наголосив на тому, що прийме всі необхідні заходи для проведення чесних виборів у Запорізькій області, але кожна людина повинна прийняти правильне рішення для себе та своїх близьких.

Наталя Солодка-Могилевська
Фото Ірина Милосердова

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: