Як вводять в оману прихильників реальної опозиції – безсоромна експлуатація політичного бренду

В окружній виборчій комісії Токмацького виборчого округу №81 11 березня проведено жеребкування, в результаті якого сформовані дільничні виборчі комісії. До їх складу увійшли представники всіх основних кандидатів в президенти України, але цікаво наступне: в нашому районі на постійній основі працюють громадські приймальні Блоку Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», Радикальної партії Ляшка і «Опозиційного блоку». На їх базі, що цілком природно, створені і працюють виборчі штаби кандидатів у президенти відповідно: Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Олега Ляшка та Олександа Вілкула. Членів комісії від Володимира Зеленського та Анатолія Гриценка, судячи з географії, набирали десь в Мелітополі. Також стали відомими технічні кандидати і, відповідно, їх представники у дільничних виборчих комісіях від провладних кандидатів. Штабів Миколи Габера, Юлії Литвиненко, Андрія Новака, Сергія Носенка, Руслана Ригованова, Олександра Соловйова в наших краях немає. А те, що наймом на роботу в дільничних виборчих комісіях від цих кандидатів займалися представники райдержадміністрації, деякі в.о. старост і слухняні Олександру Правосуду місцеві депутати, знають всі, навіть малюки у дитячих садочках. Деякі з громадян, яким пропонували роботу спостерігачів, чудесним чином стали членами комісій. Багато з них не мають досвіду такої роботи, тобто їх просто-напросто обдурили. Зрозуміло, що це робилося з єдиною метою — мати переважну більшість у складі комісій. Це, у сукупності з використанням потужного адміністративного ресурсу, дозволить творити в день голосування все, що завгодно. Про це не говорить тільки ледачий.
Найцікавіше почалося 12 березня, на другий день від моменту утворення дільничних виборчих комісій. В цей день, згідно Закону України «Про вибори Президента України» повинні були пройти перші засідання ДВК, на яких члени комісії приймають присягу, розподіляють повноваження, планують подальшу роботу. Перші засідання, як і всі наступні, скликає голова комісії, а при його відсутності — заступник або секретар (так звана «трійка»). Так ось, на більшості виборчих дільниць представники цієї «трійки» навіть не здогадувалися, що вони отримають ці посади, а дізнавшись про це, деякі відмовилися від них з різних причин. Хтось не мав досвіду такої роботи, хтось не знає державної мови, хтось просто боявся відповідальності, а дехто взагалі відмовився, мотивуючи тим, що на це «не підписувався». Членами ДВК від кандидата Анатолія Гриценка чомусь стали жителі Мелітополя, Михайлівського і Приазовського районів. Вони навідріз відмовилися їхати до якимівщини. Може вони потрапили до списків через помилку окружної виборчої комісії? Це з’ясується згодом, але відомо, що виборчого штабу Анатолія Гриценка у нашому районі немає.
Цікаво і те, що члени комісії від технічних кандидатів Петра Порошенка і Юлії Тимошенко, а також від кандидата Володимира Зеленського не знають до кого звертатися, аби їм зробили заміну. На запитання: «Хто вам пропонував працювати на Володимира Зеленського?», відповідали: «Валера на зелених «Жигулях» другої моделі з Новоданилівки». Ні адреси Валери, ні контактного телефону ні в кого немає. А щодо інших технічних кандидатів, то деякі члени комісії все ж таки пригадали, що їм цю роботу пропонували або старости, або місцеві депутати. Думаю, клопоту в останніх з цього приводу прибавиться.
Але цікаво і ще одне. Хто займався рекрутингом членів комісій від кандидата в президенти, самовисуванця Юрія Бойка? У Запорізькій області цю роботу проводили штаби партії «Наш край». У нас офіс цієї партії є, але їх керівник навідується туди один раз на місяць аби заплатити за оренду. А ось представник цієї партії, він же керівник громадської приймальні народного депутата Сергія Валентирова (від БПП) об’їздив весь район і, використовуючи базу даних Партії Регіонів (членом якої був зовсім недавно), набрав потрібну кількість бажаючих попрацювати в комісіях від Юрія Бойко.
Це ще раз підтверджує, що Юрій Бойко — в команді чинного президента і нічого спільного з «Опозиційним блоком» не має. Будь він справжнім представником «Опозиційного блоку», яким є тільки Олександр Вілкул, Центрвиборчком давно б позбавив його мандату кандидата (не може самовисуванець представляти себе висуванцем від партії).
До речі, напередодні 8 березня депутати практично всіх рад Запорізької області, де створені фракції «Опозиційного блоку», звернулись і до Юрія Бойка, і до Політради партії та прийняли рішення з вимогою припинити використання цим кандидатом символіки Політичної партії «Опозиційний блок». Це рішення має на меті припинити підігравання провладному кандидату, вводячи в оману прихильників партії. Пропонуємо вашій увазі одне з таких рішень, що було прийняте на засіданні фракції «Опозиційного блоку» у Маріупольській міській раді, яке підтримали і Якимівські депутати.
«Ми, депутати фракції «Опозиційного блоку» у Маріупольській міській раді Доценької області, вимагаємо від самовисуванця Бойко негайно припинити безсоромну експлуатацію політичного бренду «Опозиційний блок». Закликаємо також пана Бойка перестати вводити в оману мільйони прихильників реальної опозиції і займатися політичними спекуляціями на опозиційних ідеях.
Чесно зізнайтеся прихильникам «Опозиційного блоку», жителям промислово розвинених регіонів України, що ви не маєте ніякого відношення до нашої партії. Вас виключили з парламентської фракції «Опозиційного блоку» за зраду інтересів виборців і співпрацю з владою.
Користуючись високим рейтингом партії «Опозиційний блок» і її популярністю серед мільйонів українців, Ви задовольняєте власні політичні амбіції. Очевидно, що висунення Вашої кандидатури на виборах Президента України — це політична технологія, покликана заплутати наших прихильників і вкрасти їх голоси у єдиного кандидата від справжньої опозиції.
Ваші спроби внести розкол в ряди «Опозиційного блоку» ні до чого не привели. Прихильники партії розібралися в ситуації і розуміють, хто справжній опозиціонер, а хто пішов на угоду з опонентами нашої політичної сили, прикриваючись опозиційними гаслами. Ми не дозволимо використовувати довіру людей до «Опозиційному блоку» заради забезпечення сумнівних політичних проектів влади, яким Ви, по суті, і є.
«Опозиційний блок» висунув єдиного кандидата в Президенти України — Олександра Вілкула.
Ми вимагаємо припинити використання авторитету партії в своїх особистих цілях!
Звертаємося до керівництва партії вжити всіх передбачених законом заходів, щоб Бойко поніс заслужене покарання і не зміг надалі використовувати бренд нашої політичної сили».
Але повернемося до дільничних комісій. Вони вже розпочали свою роботу. Незабаром на дільницях з’являться списки виборців і я рекомендую перевірити наявність своїх прізвищ в них та при необхідності внести потрібні зміни. Внесення змін і надання документів для голосування за місцем проживання (на дому) можна робити до 25 березня, тож не зволікайте, часу залишилося дуже мало.

Володимир Милосердов

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: