Політичні пройдисвіти і перевертні

Чергова двадцять сьома сесія Якимівської районної ради відбулась 26 березня цього року. До порядку денного увійшло сім питань. Практично всі вони були прийняті депутатами районної ради, але третє — «Про Програму матеріально-технічної підтримки діяльності органів виконавчої влади Якимівського району на 2019 рік», про яке доповідав перший заступник голови РДА Володимир Горбань, викликало суперечки між ним та депутатами–опозиціонерами.
Ця Програма спрямована на створення додаткових умов для забезпечення безперебійного та ефективного виконання органами виконавчої влади покладених на них функцій, оперативного вирішення на місцях проблем соціально-економічного характеру. Основне завдання цієї Програми спрямоване на покращення матеріально-технічної бази районної державної адміністрації, структурних підрозділів у 2019 році, а саме:
— виплата заробітної плати та нарахування на оплату праці;
— придбання канцелярського, письмового приладдя, паперу, вітальних листівок, конвертів, марок для відправки службової кореспонденції та інше;
— придбання бензину «смарт-карт»;
— оплата послуг з перезарядки картриджів, тонерів;
— оплата послуг з поточного ремонту та технічного обслуговування оргтехніки, автотранспорту;
— оплата телекомунікаційних та інших послуг;
— придбання комп’ютерної техніки;
— сплата судового збору, штрафів, пені та інше.
Згідно додатку до цієї Програми орієнтований обсяг її фінансування з районного бюджету складає 520,0 тис. гривень. Депутати — опозиціонери вважають, що ця сума завелика для утримання РДА тому, що нині є більш важливі соціальні питання, які потрібно вирішувати за кошти районного бюджету. Ця Програма вже неодноразово виносилася на розгляд сесії, але щоразу депутати не підтримували запропонований проект рішення.
Але на цей раз ці 520,0 тис. грн. таки вдалося протягнути.
Для прийняття потрібного РДА рішення необхідно було набрати 18 голосів. З 24-х присутніх на сесії депутатів — 19 проголосували за прийняття цього проекту рішення. І, як це стало останнім часом, на жаль, традиційним, не без допомоги «іуд». Ну нехай, Олексій Русін, який свого часу пройшов у депутати під прапорами Партії Регіонів, але так і не вступив до Опозиційного блоку. Русін, якого Олександр Правосуд постійно б’є по руках, погрожуючи то через дружину, члена районної виборчої комісії, то йому самому накладанням «табу» на його бізнес. А що ж говорити про Івана Дудкіна, який, отримавши чергового стусана від того ж таки Правосуда, біжить із кляузами на нього в Опозиційний блок, а потім приймає рішення на догоду«стусанодателю», явно отримавши бажану індульгенцію. І це, зауважте, Іван Дудкін робить не в перший раз — то він оббиває пороги штабу ОБ (ну візьміть мене), то він на іншій стороні барикад. Скажіть, чи не нагадує він вам ще когось? Правильно, ще одного політичного пройдисвіта і перевертня — Михайла Охремчука (його день починався у виборчому штабі Громихіної, а закінчувався в штабі її конкурента, на якого він зараз і працює). Будьте обережні з такими людьми. Це через таких, як вони, в нашій країні ще довго не буде порядку.

Віктор Казимиренко,
депутат Якимівської районної ради

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: