«Я йду до парламенту відстоювати ваші інтереси!»

Олександр Рєпкін, кандидат у народні депутати України по округу № 81

Новий уряд, за який не буде соромно майбутні п’ять років — це наше головне завдання на сьогоднішній день. На жаль, п’ять минулих років влада упустила. Нас цинічно обдурили, зігравши на простих людських почуттях. Люди вимагали закінчення війни і готові були голосувати за кожного, хто красивіше обіцяв її закінчити. Більше такого допустити не можна.
Я очолюю інноваційне підприємство «Tokmak Solar Energy», яке було побудовано з нуля, і яке забезпечило сотні нових робочих місць. Наше підприємство справно платить податки, а також щорічно надає спонсорську допомогу багатьом спортивним і творчим колективам, а також комунальним установам Токмацького, Михайлівського, Приморського, Приазовського, Веселівського та Якимівського районів. Я надаю допомогу цим територіям і як депутат обласної ради.
Впевнений, країні потрібні люди реальних справ. Не можна, щоб до влади прийшли популісти з красивими промовами. Їх слова розходяться зі справами.
Саме тому я йду до парламенту з командою професіоналів, і буду відстоювати ваші інтереси!
Я йду в команді Опозиційного блоку, до складу якої увійшли успішні керівники промислових підприємств, мери великих і малих міст, лідери, які пройшли школу місцевого самоврядування.
Головне завдання нашої команди — гарантувати професіоналізм в управлінні країною, який не може забезпечити команда нового президента.
Ми йдемо розвивати громади, райони, міста!
Я готовий представляти ваші інтереси і нести відповідальність перед вами.
Першочергові завдання Опозиційного блоку в парламенті — скасувати антинародні реформи колишньої влади. А саме — медичну, освітню, пенсійну. До чого вони призвели? Закриваються школи, звільняються вчителі, пенсіонери ледве зводять кінці з кінцями, а досвідчені медики виїжджають з країни. Ми зупинимо цей геноцид! Ми повернемо соціальний захист нашим громадянам і зупинимо трудову міграцію за кордон.
Я не словами, а ділом намагаюся цього домогтися вже зараз. Таких людей в моїй команді дуже багато.
Ми готові всі свої зусилля спрямувати на розвиток не тільки нашої Запорізької області, але і всієї країни! Упевнений, вам теж набридли обіцянки, і ви очікуєте справ від нової влади!
Голосуйте за Опозиційний блок, довіряйте справам!


З повагою,
Олександр Рєпкін

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: