Хапонули і зникли…

Мусимо констатувати прикрий факт – справжнього господаря у нашій селищній громаді таки немає. Інакше як пояснити те, що минулого тижня у вівторок та в середу серед білого дня у всіх на очах без дозвільних документів невідомі розбирали недобудову навпроти стадіону у райцентрі, а посадовці селищної ради спостерігали за цим, наче сторонні глядачі, і пояснювали свою позицію тим, що, мовляв, «розбиральники» днями обіцяли надати відповідне рішення суду, що є підставою для проведення відповідних демонтажних робіт. Обіцянка, як відомо, цяцянка, а дурневі радість. Але посадовців селищної ради навряд чи можна зарахувати до категорії простачків. Тут, напевне, не все так просто… Люди подейкують, що мовчазна згода місцевих можновладців на демонтаж недобудови без дозвільних документів чогось таки варта… Бо за ці два дні у невідомому напрямку вивезли чимало розібраної цегли та ще й залізобетонні плити перекриття між поверхами. Як стверджують очевидці, працівники розбирали недобудову під наглядом якогось молодика у камуфляжній формі, який прибув на місце події у камуфляжному автомобілі.
Як ми вже повідомляли у попередньому номері нашої газети, таке неподобство не залишилося поза увагою небайдужих жителів нашого селища – хтось таки зателефонував до місцевого відділу поліції і там взялися з’ясовувати ситуацію та призупинили роботи по демонтажу будівлі до понеділка, 12 серпня. Саме в цей день фірма, що заходилася демонтувати недобудову, обіцяла надати органам поліції і селищній раді відповідні дозвільні документи на ці роботи. Проте, наскільки нам відомо, ні в понеділок, ні у вівторок, ні в середу цих документів так ніхто і не побачив… А певну кількость цегли та плит перекриття на недобудові вже вивезли …
Зранку у четвер, 15 серпня, на цьому об’єкті знову з’явилися робітники і відповідна техніка з метою продовжити демонтаж. Про це редакція терміново сповістила селищну раду. Однак у відповідь прозвучало вже знайоме – мовляв, необхідні документи привезуть після обіду, проте заступник селищного голови Дмитро Кирилов все ж таки виїхав на об’єкт, аби зупинити вже розпочаті демонтажні роботи.
Коли номер верстався до друку, стало відомо, що якісь дозвільні документи на демонтаж недобудови, в четвер, 15 серпня, нарешті, таки привезли. Однак, там для проведення відповідних робіт визначена лише певна площа, тож необхідно постійно контролювати хід демонтажу, який проводить зацікавлена у цьому фірма. Як нам повідомили у селищній раді, на разі там обраховують частку, яка залишиться після цього.Чи зможуть селищні посадовці відстояти громадське майно, а потім розпорядитися ним, як належить, подивимося.
Про подальший хід подій на злощасній недобудові читайте у наступному номері.

Редакційна колегія

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: