Депутатська група «Рівні можливості» в Якимівській селищній раді

З ініціативи благодійного фонду «Єдність» за майбутнє», з 2015 року започатковано створення міжфракційних депутатських груп «Рівні можливості». В Україні створено 30 таких груп у радах різних рівнів, з них 13 у Запорізькій області.

Такі групи у радах створюються для об’єднання зусиль жінок і чоловіків задля вирішення соціальних проблем, покрашення якості медичного обслуговування, благоустрою населених пунктів та інше. Такі зусилля надають можливість скоріше та ефективніше вирішувати ці питання. У селищній раді Якимівській ОТГ міжфракційна група «Рівні можливості» була зареєстрована у перші місяці після місцевих виборів. Існувала така група у селищній раді і до децентралізації. На той час, вдалим прикладом її роботи було придбання фетального монітору для Якимівської ЦРЛ. Цим прикладом скористались депутати подібних міжфракційних груп багатьох рад області і тепер, за даними Запорізького обласного благодійного фонду «Єдність» за майбутнє», такі приклади є майже в кожній лікарні.

Цього року депутатська група «Рівні можливості» в Якимівській селищній раді опікувалась проблемами новоствореного інклюзивно-ресурсного центру. На запит до керівництва селищної ради щодо придбання необхідного спецобладнання надійшла швидка відповідь і депутати своїм рішенням на черговій сесії затвердили суму 25 тис. грн. для придбання наступного обладнання: сухий басейн, сенсорні м’ячі, зонди логопедичні, сухожарова шафа для стерилізації, бактерицидний рециркулятор, ламінатор та ноутбук. Наразі вже придбані великий сухий басейн та ноутбук. А директору цього закладу радимо пожвавити  роботу з постачальниками обладнання, необхідного для застосування спеціалістами-логопедами, дефектологами, інспекторами з лікувальної фізкультури тощо.

Завдання – скоріше та ефективніше вирішувати проблеми, як бачите, не завжди залежить від бажання депутатів, треба, щоб мали бажання й ті, хто потребує їх допомоги.

Володимир Милосердов

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: