Таврійське – краще спортивне село

Сьогодні Україна відзначає день фізкультурника. На честь цього свята на стадіоні «Колос» ім. Михайла Горлача у Якимівці з 9-ої години ранку відбуваються змагання з 8 видів спорту. Але спочатку глядачі стали свідками параду спортсменів з Якимівської ОТГ та Новоданилівської сільської ради. На стадіоні спортсмени змагаються у таких видах спорту, як пляжний волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, пауерліфтинг, шашки і шахи, перетягування канату. Змагання з настільного тенісу проходять у спортивній залі Якимівської гімназії, а з волейболу серед жінок — у спортивній залі Якимівської школи №2. Зараз на спортивних майданчиках працює наш кореспондент. Про підсумки спортивного свята у Якимівці та результати змагань у Кирилівській ОТГ ми розповімо у наступному номері.
А сьогодні мова піде про спортсменів Таврійського старостинського округу, які у цьому році посіли ІІ місце в обласних змаганнях «Краще спортивне село». Але спочатку трохи історії. Змагання «Краще спортивне село» у Запорізькій області започатковані у 2012 році, а спортсмени з нашого району почали приймати в них участь з 2014 року. Тоді саме Червоноармійські спортсмени, представляючи наш район, зайняли призове ІІІ місце. З того часу, кожного року, команда з цього села завжди виборювала призові місця, за винятком 2017 року, коли вона посіла IV місце серед 12 команд області.
Найпалкіший вболівальник команди — в.о. старости Таврійського старостинського округу Тетяна Зологіна каже:

  • Таврійці повернули свою спортивну славу, набуту на межі століть, коли у 2000 році зайняли друге місце у Всеукраїнських змаганнях «Найкраще спортивне село». Нашу Якимівську ОТГ в обласних змаганнях 2019 року представляла команда Таврійського старостинського округу. У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків Дмитро Козлов посів 5-те місце в особовому заліку, а серед жінок – Олена Корчак – 2-ге місце в особовому заліку, тож отримали третє командне місце з цього виду спорту. У змаганнях з шашок серед чоловіків Микола Мулявий, а серед жінок — Ірина Корчак зайняли друге місце в особовому заліку, і отримали командне друге місце. У змаганнях з гирьового виду спорту двоборство (поштовх та ривок) рівних майстру спорту з гирьового спорту Івану Іочкову не було. Він зайняв перше місце і в особовому заліку, і в командному. 19-23 вересня цього року Іван Іочков захищатиме честь нашої ОТГ на всеукраїнських змаганнях з гирьового виду спорту у м. Ворохта Івано-Франківської області. Таврійська футбольна команда у складі Стаса Винника, Олександра Ткача, Ярослава Косенка, Юрія Снурницина, Дмитра Мінакова, Євгенія Пивоварчука, Леоніда Сєчіна, Сергія Горєлого зайняла третє призове місце у змаганнях з міні-футболу. Команда з перетягування канату у складі Олександра Косенка, Сергія Лебедько, Сергія Середи, В’ячеслава Городничого, Дмитра Кузнєцова, Сергія Михайлютенка у запеклій боротьбі, змагаючись із призером Всеукраїнських змагань — Михайлівською командою Вільнянського району, командою Преславського старостинського округу Приморської ОТГ та Розумівського старостинського округу Долинської ОТГ вибороли почесне третє командне місце.
    Від усіх вболівальників щиро вітаємо спортсменів села Таврійське зі святом і перемогами, а в їх особі і всіх тих, хто займається фізкультурою і спортом, і всіх тих, хто докладає зусиль для їх розвитку.

Редакційна колегія

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: