Мене «об…ли», АТеБе?

Довго думав – писати чи ні за цей прикрий інцидент, що стався при покупці мною одного з видів товару славнозвісного магазину АТБ, який функціонує в нашому селищі з 23 червня 2019 року. Вирішив написати, адже придбаний тут продукт під назвою «NESCAFE GOLD» коштує не мало і не багато – 191 гривню і люди віддають ці немалі гроші за відверто неякісну продукцію.
Багатьом, в тому числі і мені, добре знайома ця торгова марка всесвітньо відомої розчинної кави. Вже майже 20 років я вживаю цей, без сумніву, один із найкращих сортів кави в усьому світі, але найкращий в усьому світі, як виявилося, зовсім не означає, що так буде і в нас. Відкривши придбану каву, я спочатку подумав, що це мабуть не NESCAFE, бо аромату ніякого, а коли вже дійшло до вживання, то ще більше розчарувався, і подумав собі — невже це очевидна чергова підробка, що вже заполонила простори супермаркетів?!
Дзвоню керуючому нашого магазину АТБ Бондаренко Євгену Борисовичу. На щастя і номер телефону, і прізвище керуючого розміщено в торговому залі та ще й на видному місці. На мій подив відповідь одержав відразу, але конкретики ніякої. Зі слів Євгена Борисовича, виходить тільки те, що він поставить до відома керівництво торгової компанії про цей випадок неякісної поставки продукції і більше нічого! Коли я запитав – як можна продовжувати продавати цей явно неякісний харчовий продукт та ще й по такій ціні, а це майже 7 євро за банку, він відповів, що у даному разі нічого зробити не може, адже не він поставляє дану продукцію.
Дивна ситуація! Як же бути, як прибрати з полиць магазину цей відвертий «сурогат» під назвою «NESCAFE GOLD»? Після декількох днів сумніву, вирішив віднести «натур продукт» для «діагностування» його на якість. Коли в черговий раз я зустрівся з Євгенієм Борисовичем і дав йому «лицезріти» та відчути «аромат» цієї відвертої підробки, він просто відповів, що сам вживає цю каву і не бачить ніяких проблем з її якістю. Звісно, від такої відповіді я трохи отетерів. А потім зрозумів, що чогось іншого від керуючого АТБ годі було й чекати – бо ж він, передусім, стоїть на сторожі інтересів мережі цих супермаркетів. А хто захистить інтереси пересічного покупця? Звичайно, на цьому ми з керуючим і розійшлися. Та мене не покидало дивне відчуття попраної справедливості і сумніву, в голові билося– «а воно тобі потрібне?! Люди п’ють собі цю каву та й п’ють. Може, я помиляюся, щодо того, що це підробка? Але ж хтось таки мусить розвіяти мої сумніви, як споживача?»
Тож після цього інциденту я зайшов до приймальні нашої селищної ради, аби отримати відповіді на запитання, які, на разі, мене хвилювали. На жаль, її керівництво на той час було відсутнє. Зі слів секретаря — всі знаходились у відрядженні в місті Запоріжжя, тож на моє запитання – а чи є в нашій об’єднаній територіальній громаді комісія із захисту прав споживачів, повної відповіді я не одержав. Вже потім, пізніше, я узнав, що такої комісії на даний момент просто немає, хоча декілька років тому вона була. То ж у мене запитання, навіть не знаю до кого – хто в нашій Якимівській об’єднаній територіальній громаді відстоює права споживачів?! Друге – коли на полицях наших торгівельних точок вже скінчаться «підробки» під виглядом брендів? Третє – хто несе за це відповідальність?
І останнє – всі ми з вами люди і заслуговуємо на споживання якісної продукції, а не якихось там підробок. Настав вже час на державному рівні втрутитись в цю ситуацію, коли підробки під виглядом брендів заполонили всю країну. Як так – немає контролю над якістю споживчих товарів?! Що далі?
Цей приклад, на жаль, далеко не поодинокий, такі ж проблеми з неякісними продуктовими товарами майже у всіх мережах магазинів, що знаходяться на території нашого селища та району в цілому. Багато з односельчан мені бідкаються цими проблемами й жаліються, що не можуть вирішити це питання. То ж до теми статті, то мене обдурили в АТеБе», але, мабуть, не тільки там.

Сергій Білецький
Фото автора

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: