Вони заслуговують на глибоку повагу нащадків

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і День ветерана.
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.
В Україні кожен п’ятий мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна допомога у повсякденному житті, особливо сьогодні, коли для багатьох пенсіонерів основним джерелом існування є тільки пенсія. Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу вистояв і зробив найбільший внесок у розгром фашизму. Цього ми не маємо забувати. Турбота про них необхідна кожної хвилини, не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.


27 вересня у приміщенні територіального центру Якимівської громади відбувся святковий концерт, присвячений цьому дню. Концертну програму розпочала ведуча, соціальний працівник відділення денного перебування Світлана Глінка. Для привітального слова вона запросила керівника вокально-хорового колективу «Господарочка» Ольгу Комарову. Ольга Володимирівна привітала всіх присутніх, побажала міцного здоров’я, добробуту та достатку в кожну родину і, звичайно, мирного неба над головою. Також вона звернула увагу присутніх на те, що вони знаходяться в актовій залі територіального центру, в якій напередодні цього свята був зроблений ремонт і тепер він виглядає світло і комфортно, а значить турбота про людей похилого віку існує. Потім у виконанні хорового колективу «Господарочка» пролунали пісні, присвячені ветеранам, людям похилого віку, а також загиблим на війні. Про кожного учасника цього колективу можна довго розповідати, але краще всіляких слів про цих людей говорить їх творчість.
Антоніна Строганцева побажала всім, щоб в їхніх оселях завжди був хліб і сіль на столі, а Світлана Гречина виконала пісню «А я люблю, як в юності». В залі всі аплодували і були раді тому, що про них не забули і проводять такі гарні концертні програми.
Дуже шкода, що ніхто з представників Якимівської селищної та районної рад, а також РДА не побажав приділити хоча б декілька хвилин уваги ветеранам, не кажучи вже про якісь там дарунки.

Наталя Солодка-Могилевська
Фото Ірина Милосердова

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: