Хто сяде в замазане крісло?

Посадовому кріслу заступника голови селищної ради Якимівської ОТГ з гуманітарних питань явно не щастить. Мало того, що його володарі надовго в ньому не затримуються, так ще й репутація у них дуже далека від тієї, яка б мала бути у справжнього службовця органів місцевого самоврядування.
Першим цю посаду, а разом із нею і крісло, зайняв Антон Нестеренко. До цього він очолював комунальне підприємство «Якимівське бюро технічної інвентаризації», яке в 2017 році, на замовлення райдержадміністрації, згідно офіційних документів, виконало капітальний ремонт міні-футбольного поля зі штучним покриттям на стадіоні «Колос» в Якимівці. Вартість робіт склала 1,2 млн. грн. Насправді ж це був зовсім не капітальний ремонт, а повноцінне будівництво, причому з численними порушеннями відповідних технічних норм і проекту. Відтак, стосовно цього вже тоді до керівника даного КП у жителів райцентру та й у новообраних депутатів громади виникло чимало запитань, які й задали на сесії, що затверджувала його кандидатуру на цю посаду. Тоді Антон Нестеренко запевнив усіх присутніх, що це не що інше, як дрібне непорозуміння, і що допущені в ході будівництва недоліки найближчим часом будуть виправлені. Однак, своєї обіцянки не дотримав. А оскільки громадські активісти селища продовжували бити на сполох з цього приводу і до райцентру таки навідалися перевіряючі, Антона Нестеренка, аби не мозолив очі на видному місці, потихеньку звільнили з посади заступника голови селищної ради і призначили керівником чергового комунального підприємства. А в серпні нинішнього року Управління захисту економіки у Запорізькій області повідомило громадськість про те, що його співробітники передали до суду карне провадження стосовно колишнього директора КП «Якимівське бюро технічної інвентаризації». Слідство встановило, що екс-чиновник присвоїв собі 250 тисяч бюджетних гривень за роботи, які фактично не були виконані. Карна справа буде розглядатися в Якимівському районному суді.
Після Антона Нестеренка, в березні нинішнього року, посаду заступника голови селищної ради з гуманітарних питань посів Дмитро Кириллов. Достеменно невідомо, чи були до нього якісь запитання при призначенні, як невідомо і те, хто саме надав йому відповідні рекомендації. Проте чимало якимівців дотримуються думки, що без «благословіння» голови райдержадміністрації Олександра Правосуда тут не обійшлося – без цього Дмитро Кириллов не став би заступником селищного голови. Напевне, так воно і є.
Кажуть, новий заступник активно взявся до роботи. І люди з полегшенням зітхнули, бо ж кожному з нас хочеться, щоб справи у об’єднаній територіальній громаді нарешті пішли на краще. І тут, наче грім серед ясного неба, звістка – вранці 18 вересня заступника селищного голови з гуманітарних питань Дмитра Кириллова впритул розстріляли біля ганку селищної ради. А коли люди ледь оговталися від шоку (бо і в лихі 90-ті у нас так привселюдно і показово рахунків не зводили), то зовсім вийти із цього стану їм не вдалося через потік негативної інформації про життя і діяльність покійного у засобах електронної інформації. Наскільки вона відповідає дійсності згодом покаже слідство.
Ми ж розмірковуємо про те, чому так недбало і безвідповідально підбирають кадри на керівні посади у нашій громаді? Представники старшого покоління зауважують, що в радянські часи, аби щось подібне трапилося в районі, то його керівник вилетів би зі своєї посади як пробка з пляшки шампанського, а у нас голова райдержадміністрації як сидів собі у своєму владному кріслі, так і сидить…
Неабияк насторожує й інформація з інсайдерських джерел про те, що не встигла ще слідчо — оперативна група із Запоріжжя забрати з місця трагічної події тіло загиблого, як до нашого голови райдержадміністрації вже завітав новий претендент на посаду заступника селищного голови громади з гуманітарних питань з пропозицією рекомендувати саме його.(?!).
Ось така вона, вершина цинізму в наші часи… Гуманністю тут, як кажуть, і не пахло. Цікаво, чи пощастить кріслу цього разу? І хто його таки посяде, незважаючи на те, що воно «замазане» негативними репутаціями його попередників?

Макар Невинний

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: