Незабаром відкриється відділення паліативної допомоги

З 1 листопада, після закінчення поточного ремонту, згідно з рішенням Якимівської селищної ради сьомого скликання від 30.03.2018 № 1 «Про зміни в структурі Якимівської центральної районної лікарні», прийнятим на четвертій сесії, заплановано відкриття відділення паліативної допомоги. Зараз тут тривають останні приготування до відкриття.
Відділення розраховане на 6 пацієнтів: 4 мешканця Якимівської ОТГ та 2 мешканця Кирилівської ОТГ.
З метою неупередженого відбору пацієнтів у відділення паліативної допомоги створена Наглядова рада при Якимівській селищній раді, яка буде приймати рішення про госпіталізацію пацієнтів у відділення, згідно наявності показань та направлень лікарів.
Показання для лікування у відділенні:
• захворювання на стадіях перебігу, що не піддаються лікуванню, спрямованому на одужання, супроводжуються хронічним больовим синдромом та значними обмеженнями життєдіяльності.
Протипоказання:
• хронічні захворювання у фазі загострення, які потребують лікування чи спостереження в умовах спеціалізованих відділень закладів охорони здоров’я;
• гострі інфекційні та психічні захворювання, які становлять небезпеку для оточуючих та персоналу і потребують лікування у спеціалізованих закладах охорони здоров’я;
• гострі хірургічні стани та стани після оперативних втручань, які внаслідок існуючої патології можуть потребувати реанімаційних заходів чи спостереження і лікування в умовах інтенсивної терапії.
• туберкульоз та ВІЛ-інфекція/СНІД (паліативна допомога надається у відповідних спеціалізованих лікувально-профілактичних закладах).
• Документи для розгляду на засіданні Наглядової ради необхідно подавати до Якимівської селищної ради до 22.10.2019. Засідання Наглядової ради заплановано на 25.10.2019.
Перелік документів:

  1. Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду;
  2. Висновок спеціаліста, який підтверджує наявність у особи захворювання на останніх стадіях перебігу, що не піддається лікуванню.
  3. Висновок лікаря загальної практики-сімейної медицини не раніше 01.10.2019 з обов’язковим зазначенням відсутності протипоказань.
  4. Довідка від психіатра, нарколога, фтизіатра, інфекціоніста.

Дмитро Губін
Фото автора

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: