Коли вже субсидії будуть вчасними?

Як кажуть в народі – «дорога ложка до обіду». Майже те саме можна сказати і про нарахування субсидій на опалювальний сезон, якщо вчасно, то і народ задоволений, ніхто не «скиглить» та не причитає – «ось вони такі сякі і так далі..». Але коли навпаки, то настрій у людей явно не «мажорний» і ось тоді декого з нас «прориває» та й доходить до матюків на адресу не тільки винних у цьому, а й будь-кого з владних структур, хоча вони ні при чому. Хто тоді винен? А ніхто – отака собі українська особливість.
Вже вкотре в цьому році відвідую Якимівське управління соціального захисту населення, що розташоване по вул. Пушкіна, 20-а. В коридорі черга, так собі, не велика й не мала. Запитую людей – хто за чим прийшов. Виявляється, більшість прийшла дізнатися – чому до цього часу не призначена субсидія на опалювальний сезон 2019-2020 року і саме за жовтень, адже уже 18 листопада, а субсидій, як того снігу влітку – немає!
В розмові зі мною спеціалісти відділу призначення субсидій «тикнули» мені номера телефонів, за якими можна дізнатися про призначення. Ось вони: 098-492-05-40 (з мобільного) та 6-11-14 (зі стаціонарного). Але я йду далі і ось що вони мені розповіли: по-перше, не хвилюйтесь – субсидії за місяць (точніше з 15 жовтня) вже призначені; по-друге, вони не увійшли в пенсійні виплати в листопаді, тому що їх не встигли перерахувати внаслідок значної кількості перерахунків та доволі стислих термінів їх напрацювання, як кажуть – «коні винні»; по-друге, в пенсійні виплати в грудні всі одержать «монетизацію» субсидій як за жовтень, так вже й за листопад місяць і вже на весь опалювальний сезон 2019-2020 року індивідуально одержать перераховані субсидії.
Хочеться вірити головним спеціалістам управління соціального захисту, тільки непокоїть одне – із року в рік призначення субсидій «запізнюється» на цілий календарний місяць – прийшов мабуть час зробити деякі висновки, щоб не кричали деякі з наших односельців отаке — «понакупляли «камп’ютерів» у кожного під задом, а толку ніякого».
Після того, як я розповів присутнім, що чекали в коридорі цю інформацію, натовп мов «злизало» — всі кудись поділися. Отаке, подумав я, невже відповідним спеціалістам не можна було вийти в коридор і розповісти це людям раніше і натовпу не було б! Але маємо те, що маємо.

Сергій Білецький

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: