Щирі серцем, сильні духом

3 грудня особливий день тому, що він присвячений людям з обмеженими можливостями. Нашому суспільству потрібно постійно приділяти увагу проблемам цих людей для того, щоб захопитися надзвичайною силою духу, цілеспрямованістю, їх умінням досягати успіху у найскладніших умовах.
Саме в цей день час згадати, які вони мужні і добрі, як виявляють таланти в професійній майстерності, образотворчій, самодіяльній творчості, такі незламні та хоробрі. Цей день надзвичайний тому, що збирає разом стійких, вольових людей, які вміють цінувати життя та радіти кожній хвилині, бачити в ньому найяскравіші барви. Ми усі повинні брати приклад з тих, хто не зламався під тиском долі, мрії і сподівання яких не згасли в очах, а навпаки, з кожним днем підживлюються вірою у краще майбутнє.
Кожен день людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, приносити радість собі та оточуючим. І, незважаючи на деякі невдачі та смуток, надія на краще не залишає їх, адже завжди є те, заради чого потрібно жити.
Хто, як не люди з особливими потребами, розуміють — яке життя неповторне і звичне, радісне і сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, мов мед, і гірке, як полин. Реалізувати себе, свої можливості, свою суть, незважаючи ні на що – гідно поваги!
Мудрість та терпіння, якими вони володіють, навчають нас бути більш суворими та вимогливими до самих себе. Кожний, кого Бог не наділив чимось, що більшість сприймає як належне, може стати взірцем мужності, наполегливості та непересічної особистості, і кожен з них заслуговує на повагу й щире захоплення.
Вчора, напередодні Міжнародного дня осіб з особливими потребами, до актової зали дитячої музичної школи були запрошені саме такі жителі нашого району. Під час святкового заходу, підготовленого відділом культури і туризму Якимівської селищної ради, присутніх вітали представники районної та селищної ради, РДА, голова Запорізького регіонального осередку союзу організацій осіб з інвалідністю (ГО ВО СОІУ).
Посадовці вручили грамоти Всеукраїнської організації СОІУ та Запорізького регіонального осередку ВО СОІУ членам Якимівського районного товариства осіб з інвалідністю Михайлу Федосову, Людмилі Яциній, Юлії Стахієвич, Анастасії Покидовій, Катерині Федосеєвій, Галині Марценюк, Олександру Достанко.
Подяками Запорізького регіонального осередку ВО СОІУ нагороджені Віра Стахієвич, Людмила Животова, Ольга Покидова, Анжела Доросевич та Валентина Вялова.
Урочистості супроводжувалися концертними номерами. Свої співи дарували присутнім Микола Аненко та Валерій Водоп’янов, Людмила Іотова у дуеті зі своєю ученицею Катериною Федосеєвою, Ольга Карасевич, Анастасія Келесіді, Сергій Младьонов, Сергій Максимюк, Світлана Трифонова, Наталя Доброжанова, Володимир Чадаєв, Назар Козловський. Хореографічні композиції виконали вихованці дитячої музичної школи Еліна Вербицька (викладач Ірина Димська) та Ванда Федорова (викладач Світлана Без’язична).

  • Ми говоримо найтепліші слова нашим односельцям, на долю яких випали нелегкі випробування і зичимо вам та вашим родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя, — такими словами ведучої завершився захід у дитячій музичній школі.
    Після урочистих зборів і святкового концерту присутніх гостинно зустрічало кафе «Зустріч», де вже «винуватці урочистостей» мали можливість не тільки поспілкуватися у невимушеній обстановці, а й самим продемонструвати свої таланти і здібності.
    На цьому святкування не завершилося, адже делегацію від нашого району запрошено до міста Луцьк для участі 1 грудня у Міжнародному фестивалі «Радість творчості – душа». Але й це ще не все. Ця ж делегація прийме участь у практичному семінарі з художньо-прикладного мистецтва та декоративних виробів обдарованих осіб з інвалідністю, який відбудеться 3 грудня у приміщенні Верховної Ради України.
    Про ці заходи читайте у наступному номері.

За матеріалами спеціалістів ОТГ
Фото Ірина Милосердова

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: