Відкритий турнір з більярду «Inter Classic» – 2018

Більярд — не тільки розвага, а й інтелектуальний вид спорту. Щоб обіграти суперника, необхідно мати свою тактику та стратегію. Потрібно весь час бути сконцентрованим, бо ситуація може змінитися будь-якої миті.
12 березня на відкритий турнір з більярду який організувала та провела Новоданилівська сільська рада, до спортивно – дозвільного комплексу «Інтер» з’їхалися не тільки місцеві гравці, а й любителі цієї гри з Якимівки, а також з Чорноземненського, Максима Горьківського, Радивонівського, Давидівського, Переможненського і Таврійського старостинських округів.
За чемпіонство боролися 32 учасника. Всіх цих людей можна сміливо назвати справжніми спортсменами та професіоналами. Але до фіналу дійшли тільки три гравці. Місця між ними розподілилися таким чином: перше – Олександр Вікторович Чкан (депутат Якимівської ОТГ), друге – Сергій Коваль (житель смт. Якимівка) і третє – Сергій Голубєв (житель с. Новоданилівка). До речі, для підтримання та розвитку спортивного клубу, розташованому у «Таврії», переможцем турніру була надана фінансова допомога, яку він вручив його керівнику В.М. Єфанову.
Головною умовою цих змагань було дотримання правил та повага до суперника. Призовий фонд турніру складав одну тисячу гривень і, звісно, символічні кубок та медалі.Всі учасники, без винятку, були нагороджені ексклюзивними медалями з логотипом турніру.
Спонсором відкритого турніру з більярду став місцевий фермер Костянтин Селищев. Щиро дякуємо Новоданилівському сільському голові Роману Селищеву за чудову організацію цього заходу. Адже дуже приємно бачити, що наші села живуть та всебічно розвиваються саме завдяки йому.
Турнір тривав майже тиждень, але з кожним днем глядачів ставало все більше і більше. Деякі приходили повболівати за своїх знайомих, інші — просто насолодитися чудовою грою. Кожен день був насичений незабутніми враженнями та яскравими емоціями. А тому не можна не згадати про останній день змагань. Після нагородження переможців, Роман Геннадійович відзначив двох активістів з Великої Тернівки братів Ігоря та Павла Андрєєвих, які подарували спортивно – дозвільному комплексу новий комплект більярдних куль.
Щиро дякую всім організаторам та учасникам турніру з більярду «Inter Classic – 2018» і з нетерпінням чекаю нашої наступної зустрічі!

Наталія Селезньова, вчитель Новоданилівської ЗОШ

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: