На вістрі подій

Шановні читачі! Вже більше року ви отримуєте наше видання, кредо якого було і буде писати тільки правду про все, що відбувається навколо нас. Ми не стали газетою «під вибори», газетою «одноденкою», газетою «певного політичного напрямку». Ми не друкуємо «замовні» статті. Ми ніколи не називали себе «вільною» газетою і нікому не відмовляли у безпідставному друкуванні, як про це пишуть Славки Трудівникові та деякі дописувачі з с.Максима Горького. Газета щотижня виходить тиражем у 2 тис. екземплярів і приходить до тих, кому вона подобається, а не до тих, кому примусово нав’язують передплату, користуючись впливом адміністративного ресурсу. Та й сама передплата нині ні в якому разі не є показником рейтингу видання. Світовий досвід здавна підтверджує практику взаємодії – «газета – читач». Тому сьогодні більшість видань практикує безпосередній контакт з читачем через роздрібну торгівлю, з рук в руки – так скоріше і дешевше. У зв’язку з цим ми оголошуємо конкурс на розповсюджувачів нашого видання, з умовами якого ви можете детально ознайомитись у нашій редакції.

Кожний наш випуск – це результат плідної роботи у співпраці штатних і позаштатних кореспондентів. Шановні наші читачі, тільки від вас ми отримуємо свіжу інформацію і при підготовці чергового номера керуємося тим, які теми вас турбують. Наша думка – це ваша думка. А те, що газета є приватною, ще більше підкреслює нашу незалежність від «власть имущих» і підштовхує до надання читацькій аудиторії правдивих матеріалів. В цьому напрямку ми працюватимемо і надалі.

Нагадуємо, що передплатити нашу газету ви можете щомісяця у поштових відділеннях району, у розповсюджувачів та безпосередньо в редакції до 20 числа кожного місяця. А тим, хто до 20 червня передплатить газету на друге півріччя, будуть вручені подарунки, про які ми повідомляли раніше.

Формат газети, яку ви тримаєте в руках, дуже простий і доступний. Але рубрики, які б ви бажали бачити, залежать від ваших уподобань. Тому тільки від вас залежить, якою газета буде у майбутньому. Чекаємо на ваші пропозиції.Не дивлячись на те, що з моменту виходу першого номера газети послуги друкарні збільшились на 50% — передплата до кінця року залишається незмінною. Більше того, для колективних передплатників і передплатників на півріччя – рік і досі існують знижки на рекламу та оголошення.

Ми не маємо дотаційної підтримки з бюджету, ми не користуємось адмінресурсом, аби примусово збільшувати число передплатників. Ми орієнтовані тільки на вас, шановні наші читачі.
Сподіваємось на плідну співпрацю з керівниками відділень поштового зв’язку, більшість з яких у минулому році була примусово налаштована проти нас. Але наполегливість читачів, які прагли передплатити наше видання, зробила своє. Ми дякуємо вам за це, і дякуємо Запорізькій дирекції ПАТ «Укрпошта» за плідну співпрацю. Для того, щоб газета була справді цікавою і потрібною читачам, необхідно завжди мати зворотній зв’язок – ми завжди раді вашим дзвінкам, листам та особистим відвідуванням редакції. Завдяки цьому ми вивчаємо і пізнаємо вашу думку на ту чи іншу подію, що висвітлена у номерах, це показник того, як ви оцінюєте нашу роботу. З цією ж метою ми створили і офіційний сайт, де всі бажаючі також можуть висловлювати свої думки. Ні на шпальтах газети, ні в інтернет-просторі ми нікого, ніколи, жодного разу не поливали брудом і закликаємо до цього і вас – треба завжди бути толерантними і, в першу чергу, правдивими. А те, що деякі герої наших публікацій вважають за наклеп і брехню, на їх совісті, бо правда ні для кого не буває солодкою. Звертаючись до наших недоброзичливців, можемо тільки подякувати їм за додаткову рекламу, що вони надають. Їх «жовч» вказує на те, що ми на правильному шляху.

Ключове слово у назві нашої газети – «грані». У першому номері від 19 травня 2017 року на першій сторінці ми писали : «…первинне значення цього слова – вістря, тобто найголовніша, гостра, ударна частина чогось, наприклад, шаблі. Загальновідомо, що завдання усіх засобів масової інформації – бути на вістрі подій, оперативно повідомляти про них, а також висвітлювати різноманітні сфери нинішнього життя суспільства. Таким чином, слово «грані» поєднує в собі всі значення, необхідні для друкованого періодичного видання. Тож разом з вами і для вас, шановні читачі, ми будемо висвітлювати на сторінках цього щотижневика усі грані нашого сьогодення. Адже пізнання істини, світу і себе, можливе лише на грані розуму, почуття і дії. Ми прагнемо зробити більше, ніж газету, ми прагнемо створити те, що об’єднує, гуртує людей…».

Шановні читачі! Ви – наша опора, ви – наші партнери, заради яких ми, врешті-решт, і творимо. До 20 червня залишилось кілька днів і ви ще встигнете передплатити нашу газету на друге півріччя. Недостатньо коштів? Зробіть це на квартал або на місяць, але дешевше обійдеться передплата на більш тривалий термін. Ми відплатимо не тільки цікавими і актуальними публікаціями, а й реальною співпрацею з вами. Разом – ми сила!

Редакційна колегія

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: