Святковий концерт «Держава. Демократія. Закон»

День Конституції України — це державне свято, історія якого почалася з 1996 року після довгих обговорень і дебатів. У ніч на 28 червня 1996 року парламент прийняв Конституцію незалежної України. При цьому наша країна стала останньою з пострадянських країн, хто прийняв цей основний закон. Конституція є базою української держави, його міцним фундаментом для побудови спільноти і визначення основних векторів розвитку. У Конституції прописано, що країна існує для людей, а не навпаки.
Для безлічі українців 28 червня — свято, яке цікаве як літній вихідний день. Але з кожним роком до річниці святкування Конституції України додають багато просвітницьких заходів, виставок і зборів. Уряд і активісти прагнуть пояснити населенню значення і важливість Конституції для держави і жителів України, оскільки саме цей закон закріплює незалежність і територіальну цілісність нашої країни, гарантує права і свободу людини.
По всіх містах України проходять святкові патріотичні заходи, урочисті концерти, фестивалі, вулиці прикрашають прапорами і плакатами. Лунають урочисті промови, привітання перших осіб держави та членів інших країн.
27 червня у приміщенні Якимівської дитячої музичної школи відбувся концерт, присвячений 23-річчю Дня Конституції. До привітального слова запросили голову Якимівської РДА Олександра Правосуда, секретаря Якимівської селищної ради Максима Забару.
Всіх присутніх привітали учасники художньої самодіяльності. Красиву пісню заспівали учасники хорового колективу «Тавричанка» під керівництвом Володимира Чадаєва, акомпаніатор Сергій Младьонов. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та цілісність нашої держави. Після хвилини мовчання Наталя Доброжанова подарувала присутнім пісню «Рідна Земля», Ігор Головін виконав пісню «Два кольори мої, два кольори». Дует у складі Сергія Младьонова і Володимира Чадаєва виконав пісню «Червона Рута», Ірина Фоміна заспівала пісню «Благослови», Володимир Чадаєв виконав пісню «Край, мій рідний край». Хореографічну композицію «Українська полька» подарував колектив «Непоседы» під керівництвом Ірини Димської. Фінальним акордом святкового концерту стала пісня «Україна» у виконанні Сергія Младьонова.
Святковий концерт, приурочений до Дня Конституції України, закінчився бурхливими оплесками, щирими посмішками та безмежною вдячністю всіх присутніх.

Наталя Солодка-Могилевська
Фото автора

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: