Локшина* не втрималася…

Цього разу локшина, яку цілеспрямовано і наполегливо вішав на вуха виборцям Сергій Васильович Валентиров, не втрималася. Вдруге стати народним депутатом Верховної Ради від нашого округу у нього не вийшло. Не допомогла ні солодка вата для дітей, ні ручки та блокноти для дорослих, які роздавали усім бажаючим, ні тематичний концерт напередодні виборів, ні грандіозний феєрверк після нього, ні традиційна роздача окулярів. Чому? На це запитання, напевне, нині шукають відповідь у його виборчому штабі. А відповідь проста і лежить на поверхні – тому, що слова у Сергія Васильовича розходяться з ділами, бо говорить одне, а робить зовсім інше. І за прикладами далеко ходити не треба. Свого часу цей народний депутат пропіарився на недобудованому футбольному міні-полі зі штучним покриттям у райцентрі, потім обіцяв таки довести його до пуття, але так цього і не зробив. Зате у своєму звіті напередодні виборів до скарбнички своїх досягнень долучив будівництво таких же футбольних міні-полів зі штучним покриттям у Охрімівці та у Великій Тернівці, чим викликав хвилю протестів у соціальних мережах, користувачі яких обурювалися тим, що Сергій Васильович присвоює собі здобутки, до яких він не має абсолютно ніякого відношення. Але чого не зробиш заради «красного» слівця про себе хорошого! А раптом допоможе на виборах? Як бачимо, не допомогло. Бо більшість наших виборців стали оцінювати депутатську роботу зробленими конкретними справами.
Повертаючись до звіту цього народного депутата, нагадаємо, що все, ним перераховане, зроблено за наші з вами гроші, які ми сплачуємо у вигляді податку. Але він це подає так, ніби платить за все з власної кишені.
Читаючи розділ звіту «модернізація об’єктів соціальної сфери» просто диву даєшся – виявляється, вікна у дитячому садочку «Казка» у селі Охрімівка Кирилівської громади міняли двічі! У другому абзаці цього розділу читаємо: «проведено заміну вікон у дитячому садочку «Казка» села Охрімівка (Кирилівська громада)». А через три абзаци тут же: «замінено вікна в дитячому садку села Охрімівка.» Читає такий звіт виборець, дивується і питає сам себе – то, що, у цьому селі два дитячих садки? Так, начебто, один. Тоді в ньому вікна міняли двічі, чи що? Чому? Потім пересічний виборець задумується і робить невтішний висновок – напевне, вікна в садочку поміняли таки один раз, а ось записали двічі… І тут же задумується, а фінансували ці вікна один раз, чи двічі? І якщо двічі, то куди поділися кошти за явно невиконані роботи?
Далі у цьому ж розділі читаємо: «виділено 199 тис. грн. для Кирилівської ОТГ на придбання вікон для ДНЗ «Чебурашка» у с. Атманай». А через чотири абзаци знову: «виділено кошти на заміну вікон для дитсадка «Чебурашка» с. Атманай». І тоді, після усього прочитаного, у пересічного виборця виникає крамольна думка про те, що можливо для когось ці «подвійні» вікна у двох дитсадках напевне стали джерелом власного прибутку…
Твердження нардепа у цьому звіті, що він провів «біля 1000 особистих прийомів та зустрічей із виборцями» теж викликає скептичні посмішки, бо багатьом виборцям так і не вдалося потрапити до С. В. Валентирова на особистий прийом.
Та останнім цвяхом у політичну труну колишнього народного депутата від нашого виборчого округу став білборд в районі «пожарки» з передвиборчою агітацією. На перший погляд нічого надзвичайного на ньому не було. Гасло: «Обіцяємо продовжувати розвиток» і фото техніки, яка нібито розчищає русло, що з’єднує Азовське море і багатостраждальний Молочний лиман. Як виявилося, саме цей білборд і став краплею, яка переповнила чашу терпіння багатьох виборців, щодо депутатської діяльності Сергія Валентирова. По-перше, люди зазначали, що він не зробив нічого, аби відновити Молочний лиман, хоча й був у профільному комітеті Верховної Ради, який опікувався екологією. По-друге, напередодні виборів, не дивлячись на чинне законодавство, Валентиров і його виборча команда напевне зумисне так і не прибрали свою політичну рекламу. А по-третє… По-третє, прямуючи голосувати на виборчі дільниці, люди зауважували, що їм соромно, що мають такого народного депутата, який, не дивлячись ні на що, вдруге хоче отримати мандат довіри від виборців. Ви тільки подивіться, говорили вони, на якому фоні бур’яну красується цей білборд! Якщо перед виборами тут не спромоглися навести порядок, то що буде після виборів? Оце найкраща антиагітація кандидата в народні депутати, якого так підтримувала місцева влада!
Ось так і злетіла з вух багатьох наших виборців локшина, яку так ретельно вішав Сергій Валентиров та його «штатні» прихильники. Пророчою виявилася стаття кореспондента нашої газети Сергія Білецького під назвою «Прощавайте, Сергій Васильович».
Відтак, народним депутатом по нашому мажоритарному округу №81 обрали Павла Вікторовича Мельника. Люди сподіваються, що і у Верховній Раді, і в окрузі від нього буде більше толку, ніж від щедрого лише на обіцянки-цяцянки Сергія Васильовича Валентирова. Тепер громадян цікавить, як швидко «позеленіють» місцеві можновладці.

Макар Невинний

*Локшина – виріб з прісного пшеничного тіста у вигляді тонких висушених смужок.
*Вішати локшину на вуха – брехати, відволікати від суті, вводити в оману.

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: