Суботник відродився – перший крок

А що, хіба ми вже забули про старий, ще за часів СРСР Ленінський Комуністичний суботник? І ось він відродився, вірніше його бліда тінь, бо назвати це дійство «суботником» язик не повертається. У п’ятницю, 9 серпня, з подачі Якимівської селищної ради, він знову «ожив». Тільки не дуже й весело було. Біля будівлі селищної ради десь о 8-ій ранку я зустрів 3-4 людей, які були «призначені» на суботник. Як виявилося, від кожної організації «суботили» по одній людині. Музики не було, гучномовці мовчали, не було пафосу, притаманного тим старим «радянським» суботникам. Не було закликів, ейфорії, а у керівників організацій не боліла голова – де взяти людей, як це було раніше. Одним словом – «ноу хау» в Якимівці.
На жаль, мені не вдалося зустрітися з організаторами цього, без перебільшення, дійства під назвою «суботник», а, може, я не так зрозумів, і у нього інша назва, ну наприклад – «п’ятник», бо проводилася ця акція саме в п’ятницю. Ні в селищній раді, а ні в будинку побуту, на третьму поверсі, я так і не відшукав безпосередніх керівників цієї акції, а коли ми вже під’їхали з редактором нашого видання десь біля 10-ї ранку до місця проведення суботника, то побачили на шляхопроводі 19 працюючих. Честь їм і хвала за їх працю! Ще б отак попрацювати біля будинку побуту та озеленити його територію, а, може, й біля старої будівлі будинку побуту, де зараз знаходиться ломбард, а, може… може й всю Якимівку озеленити!?
Навіть при такій, не зовсім досконалій, організації проведення суботника – це вже зрушення з «мертвої» точки. Нехай він і не зовсім масовий, нехай без пісень і пафосу, але це вже щось, адже шляхопровід потребує догляду за ним на постійній основі, адже навіть така форма з проведення обслуговування — це вже перший крок. Недарма наша газета постійно моніторить і проводить контроль за станом важливих об’єктів на території нашого селища і району в цілому. Ми неодноразово у своїх публікаціях виставляли акценти керівництву нашої об’єднаної територіальної громади, виявляли помилки та вносили пропозиції по відновленню нашого селища і всієї соціальної сфери. Ми й зараз вносимо пропозицію по затвердженню плану відродження всіх стратегічних об’єктів на території нашої об’єднаної територіальної громади й виділення для цього коштів. Адже одними тільки «суботниками» тут не обійтися – потрібна фахова робота та відповідні матеріали. Та навіть проведення суботників повинно бути більш масовим та на постійній основі, скажімо, щоп’ятниці, так, як прийнято виконкомом селищної ради.
Тож вітаємо всіх якимівчан — чи не вперше з дня створення ОТГ, 9 серпня 2019 року на території нашого селища на шляхопроводі був проведений громадський суботник! Запам’ятайте цю дату – історія починається з неї.

Сергій Білецький

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: