Наша делегація у верховній раді

3 грудня, в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України, відбувся «Практичний семінар з художньо-прикладного мистецтва та декоративних виробів обдарованих осіб з інвалідністю». Мета заходу — розвиток умінь та знань людини, її фантазії, втілення в життя власних творчих ідей, а також розвиток комунікацій між учасниками заходу. Такі заходи проводяться для того, щоб затвердити у свідомості людей з вадами здоров’я, що робота для них є не тільки засобом досягнення певного рівня добробуту та економічної незалежності, а й набуття соціального досвіду, шани і поваги у суспільстві.
Захід проводився з ініціативи Громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» (ГО «ВО СОІУ»), яка створена у 1990 році і є найчисленнішою громадською організацією осіб з інвалідністю, налічує і фінансує 23 обласних осередки, що об’єднують більше 500 тис. інвалідів різних нозологій. Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України щорічно, завдяки державній підтримці, проводить значну кількість заходів, в яких беруть участь тисячі осіб з інвалідністю. У цьому семінарі прийняла участь і делегація від Запорізької області, серед яких були і якимівці Сергій Бондарчук та Наталя Іщенко, які представляли вироби художньо-прикладного мистецтва, створені людьми з інвалідністю з Якимівського, Мелітопольського та інших районів області.
Під час заходу наша делегація зустрілася з народним депутатом України по нашому виборчому округу Павлом Мельником. Спілкування проходило в дружній, теплій атмосфері.
Голова ГО «ВО СОІУ» Василь Назаренко під час підведення підсумків семінару вручив кожному його учаснику дипломи за активну участь та високу майстерність.

Наталя Іщенко

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: