РАДІСТЬ ТВОРЧОСТІ – ДУША

1 грудня у Палаці культури міста Луцька відбувся Міжрегіональний фестиваль «Радість творчості – душа» за участі осіб з інвалідністю. Захід організувала Маневицька районна громадська організація «Довіра» за сприяння Луцької міської ради.


З привітальним словом до учасників фестивалю звернулася заступник міського голови Ірина Чебелюк, висловивши слова вдячності голові ГО «Довіра» Наталії Шишолік за чудову ініціативу та організацію свята, а також вручила подарунок для розвитку організації.
Виступи виконавців вихованців громадських організацій «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», «Ресурсний центр «Кольорова капустинка», «Батьків дітей із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку», лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів не залишили байдужими нікого. На сцені палацу культури звучали вірші про людей сильних духом у виконанні Наталі Іщенко, яка виступала у номінації «Літературне мистецтво». А у виконанні В’ячеслава Андрющенко, який виступав у номінації «Музичне мистецтво», пролунали пісні «Два кольори» та «Как много девушек хороших». За свої виступи представники від Якимівського району отримали кубки та дипломи за активну участь і творчу майстерність.
Висловлюємо щиру подяку голові Якимівської районної ради Юрію Шило та іншим меценатам за надану фінансову допомогу для поїздки у місто Луцьк.
Фестиваль став унікальним заходом, що надав можливість людям з особливими потребами розкрити свій творчий потенціал, привернути увагу суспільства до їх потреб та сприяв інтеграції у суспільство.

Сергій Бондарчук

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: