Довіра виборців – вагомий аргумент для депутата

В сьогоднішньому номері газети мова піде про людину, яка не просто депутат селищної ради, а можна сказати, самий, що ні на є обранець народу. Володимир Володимирович Милосердов, народився 16 листопада 1963 року в селі Коменське (нині Дружба), яке входило до Іскрівської сільради Мелітопольського району, а нині Якимівського району. Закінчив Якимівську школу №1, вступив до Донецького медичного інституту імені Горького. По його закінченню у 1987 році, розпочав трудову діяльність лікарем санітарно-епідеміологічної станції на станції Знам`янка Одеської залізниці. У 1988 році переведений на посаду завідуючого епідеміологічним відділом санітарно-епідеміологічної станції на станції Помічна Одеської залізниці. У 1997 році повернувся до Якимівки. Працюючи заступником начальника УСЗН, очолив відділення соціальної допомоги самотнім непрацездатним громадянам, на базі якого створив територіальний центр соціальної допомоги. Володимир Милосердов має велику родину, у нього дві доньки і два сини, він вже дідусь. А обраний він по округу № 8 (смт. Якимівка в межах: вул. Паркова, №133-244, вул. Космічна №51,53-181-А, вул. Чарівна, №51-143, вул. Центральна, №80-210, вул. Ювілейна, вул. Широка, № 133-236).

Він обирався депутатом чотири рази, тричі — депутатом селищної ради та один раз — депутатом районної ради. Перед спілкуванням з Володимиром Володимировичем, я вирішила вивчити думку людей, які неодноразово його обирали. Для цього я вирушила на вулиці його округу, щоб поспілкуватись з людьми.
На вулиці Широкій зустрілась з молодою дівчиною Ольгою, яка на питання «Чи знає вона свого депутата та що може про нього сказати?», відповіла, що добре його знає. «Він дуже щира і відкрита людина. Його завжди можна знайти, як по телефону, так і на робочому місці. Коли до нього звертаєшся за будь-якою допомогою, то він намагається допомогти, як може. Наприклад, на звернення мешканців нашої вулиці щодо незадовільного освітлення у вечірній та нічний часи, реакція депутата була швидкою. Чи так співпало, але й після звернення щодо ремонту асфальтного покриття на розі нашої вулиці та вулиці Пушкіна, ця робота була виконана у найкоротший термін. Я мешкаю поряд з багатоповерхівкою, де періодично проводяться збори громадян нашої вулиці, і там завжди буває наш депутат».
Сергій Овсянников, розповів, що у 2015 році звернувся до Володимира Володимировича з питанням облаштування дитячого майданчика у дворі багатоповерхового будинку по вул. Широка, 136. Депутат йому не відмовив і за власні кошти придбав та встановив гойдалку, а також великий переносний зонт для пісочниці. А цього року, за його клопотанням, через депутатський фонд Людмили Любім, для цього ігрового майданчика придбана ще й качеля-балансир. Сергій продовжив: «Нашому будинку більше 40 років, за цей час система холодного водопостачання майже вийшла з ладу. По під’їздах ми самостійно провели нові пластикові труби, але ефекту це не дало, бо металеві труби у підвальному приміщенні були такими зношеними, що теж потребували заміни. Аби вирішити цю проблему, ми звернулися до Володимира. Мені сподобався його підхід до цієї справи. Ми звикли, що нам хтось або щось винен, що прийде «дядя» зі сторони і задовольнить всі наші забаганки. А Володимир спитав: «А що ви зробили для того, щоб у вас була вода?», і запропонував зробити заміну труб спільними зусиллями, враховуючи і внесок жителів нашого будинку. І все у нас вийшло, з того часу проблем з водою у нас немає. Нещодавно я знову звернувся до депутата з проханням вдосконалити гойдалку і знову отримав позитивну відповідь.
Від Вас я дізнався, що Володимир Володимирович не планує наступного разу балотуватися в депутати. Так ось, через вашу газету повідомляю – ми цього не допустимо. Кращого депутата нам не знайти. Обирали і будемо його обирати».
На вулиці Центральній я зустріла Віктора Солодкого. Віктор Іванович дуже добре знає свого депутата, часто з ним спілкується, надає накази виборців вулиці. «Проблемою нашої вулиці є забезпечення мешканців питною водою. Її часто не буває через велику кількість аварій на водопровідній мережі. Знаю, що це питання включено до програми соціально-економічного розвитку селищної ради. Таке рішення було прийняте після зборів жителів нашої вулиці, на яких, разом із представниками комунальної служби, був і наш депутат». На питання «Чи буде він підтримувати кандидатуру Володимира Милосердова на наступних виборах?», він відповів «Звісно буду, і дружина моя буде і всі сусіди, тому, що він завжди дбає про своїх виборців».
І як до депутата, і як до заступника голови Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» в Якимівському районі, до нього часто звертаються різні люди, не тільки його виборці, і він завжди намагається допомогти у вирішенні їх проблем.
Почувши думку жителів округу №8, можна зробити висновок, що Володимир Володимирович – чесна, порядна, принципова людина, з щирим та відкритим серцем. Саме такий депутат, який віддає своїм виборцям не тільки час, а й душу, повинен представляти їх інтереси.
Після вивчення думки жителів кількох, але не всіх вулиць округу, я звернулася до Володимира Милосердова, аби поставити йому кілька запитань.

 • Володимир Володимирович, маючи досвід роботи у депутатському корпусі, скажіть, чи вважаєте ви децентралізацію доцільною?
 • Так, децентралізація є доцільною, але, на жаль, нам це подавали по-іншому. На сьогодні центральна влада не виконує своїх зобов’язань щодо цієї реформи. Вона все спустила на громади, і — робіть що хочете. Першопроходцями у реформі місцевого самоврядування бути вкрай нелегко. Але ми намагаємось, навіть у таких умовах, розвивати свою громаду. Громади повинні мати фінансову самодостатність – володіти землею, майном, природними ресурсами, місцевими податками і зборами, і розвиватись.
 • Як можете оцінити депутатський корпус ОТГ?
 • Депутатський корпус громади дуже потужний, але працює, на жаль, як «лебідь, рак і щука». Багато питань не знаходять точок дотику, а від цього страждають люди та спільна справа.
 • Як співпрацюєте зі своїми виборцями?
  Часто зустрічаюсь з ними, приймаю заявки, побажання, пропозиції. Потім намагаюсь вирішувати всі наболілі питання. Найбільш до мене звертаються з питаннями надання матеріальної допомоги на лікування, операції, реабілітацію чи інше. Людей турбують питання благоустрою території, водопостачання, ремонту доріг, тротуарів, освітлення вулиць. Надання довідок для оформлення субсидій, пільг та інших справ кільком категоріям людей, чомусь поклали і на депутатів, тому велика частка звернень саме з цих питань. Деякі питання вирішую самостійно, деякі — через різноманітні державні та місцеві програми. Наприклад, після депутатського запиту, на перехресті вул. Степової та Космічної облаштовано тверде покриття асфальтно-щебеневою сумішшю. По вулиці Чарівній (IV квартал) минулого року вирішено питання тимчасового облаштування проїжджої частини твердим покриттям. Проведено ремонт водорозбірної колонки по вулиці Парковій. Проведення капітального ремонту водопроводу по вулиці Центральній внесено до програми соціально-економічного і культурного розвитку. Біля дитячого садка «Ластівка» встановлені вуличні ліхтарі та відновлено освітлення. На контролі наказ виборців щодо встановлення біля цього дитячого садка дорожніх знаків та облаштування лежачого поліцейського.
  Скажіть, Володимир Володимирович, депутатство не заважає Вам приділяти увагу своїй сім’ї?
 • І основну, і громадську роботу, і депутатство намагаюсь суміщати і виконувати паралельно, тому родина не страждає, при цьому завжди і у всьому мене підтримує.
 • Напередодні Дня місцевого самоврядування, що ви можете побажати своїм колегам-депутатам?
 • Перш за все – злагодженості. Я чудово розумію, що кожен з моїх колег-депутатів намагається більше добрих справ зробити саме своїм виборцям. Це доцільно, але не за рахунок перетягування ковдри на свій бік. Коли ми будемо одночасно дбати і за окреме, і за спільне – у нас все вийде.

Матеріал підготувала Наталя Солодка-Могилевська

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: