Судове засідання триватиме

4 грудня, під головуванням судді Якимівського районного суду Олени Ковальчук, відбулося чергове судове засідання по справі Антона Нестеренка, якому висунуті обвинувачення у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. Мова йде про будівництво футбольного міні-поля зі штучним покриттям на стадіоні «Колос». Про передчасне відкриття цього майданчика і його будівництво з чисельними порушеннями проекту, які призвели до недоліків, що порушують безпеку гравців і несуть загрозу їх здоров’ю, наша газета розповідала неодноразово. Саме Антон Нестеренко на той час був керівником КП «Якимівське БТІ», яке виконувало будівельні роботи. Державною архітектурно-будівельною інспекцією у 2018 році були накладені штрафні санкції і зобов’язання КП «Якимівське БТІ» виконати роботи з усунення недоліків. Згодом, цією справою і самим керівником БТІ зацікавилася прокуратура, вже деякий час йдуть судові розслідування. Сьогодні поле й досі не здано в експлуатацію, але це не заважає їм користуватися.
Півтори години судового засідання пройшли у форматі «питання-відповідь». Цього разу прокурор, захисники та суддя опитували двох свідків, інші не з’явилися. Свідок, начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської РДА пояснила судовому засіданню наступне:
«Будували футбольне поле зі штучним покриттям. Потім виникли питання, що там було щось зроблено не так. На його будівництво була виділена державна субвенція, ми зробили проект, погодили його у всіх інстанціях і отримали дозвіл на будівництво. Все, що ми робили, ми робили по закону. Потім, рішенням сесії районної ради, недобудоване і неприйняте поле ми передали новоствореній громаді. Ми просто не встигали».
На питання прокурора – «Ви якось здійснювали перевірку щодо виконання робіт?, свідок відповіла: «Я прийшла, подивилася, ось воно збудоване футбольне поле, що я можу ще сказати. Технагляд підписав. Коли громада прийняла поле на баланс, ми вже нічого не могли з ним зробити».
Загалом, майже половина відповідей свідків лунала приблизно так: «Не пам’ятаю, це було вже досить давно», практично без конкретики. Звісно, що з такою малою кількістю даних суд не зміг прийняти завершального рішення, тому справа буде розглядатися й надалі. Наступне судове засідання відбудеться 24 грудня о 14:00.

Редакційна колегія

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: