Виставковий зал картинної галереї прикрасили пряникові будиночки

Поринути в казковий світ смачних і красивих солодощів, насолодитися приємним ароматом пряників, шоколаду і глазурі, а також відмінно провести час у компанії гарних людей та друзів, дає можливість щорічна святкова виставка-фестиваль пряникових будиночків. Ці чудо-вироби створені учнями та викладачами Якимівського професійного аграрного ліцею (ЯПАЛ). Цьогоріч до них приєдналися майстри-аматори з Михайлівського вищого професійного училища, Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею, учні Якимівської гімназії, Якимівської середньої школи №1, Якимівського опорного закладу середньої освіти селищної ради, Чорноземненської, Горьківської, Азовської, Велико Тернівської, Переможненської, Охримівської, Давидівської та Радивонівської шкіл. Виставка присвячена Дню Святого Миколая і демонструється у виставковій залі картинної галереї.


В основі цієї виставки – дитяча мрія про казку, адже саме під час зимових свят трапляються дива. Вже стало звичкою проводити такий фестиваль на Святого Миколая. А звичка перетворюється на традицію. Народна мудрість говорить, що традиція — це та частина нашого минулого, якій ми допомагаємо перебратися у майбутнє. А отже ми дивимося у майбутнє, допомагаючи нашим дітям та онукам осягнути і зберегти минуле.
Захід розпочався об 11-й ранку. Директор ЯПАЛу Андрій Лунін, вітаючи всіх присутніх, розповів про кропітку роботу учнів ліцею та вручив подяки всім, хто надав свої роботи для виставки. Сьогодні у нас є все для створення новорічного настрою. А наше головне завдання, щоб ви, дорогі гості, трохи розслабилися перед новим роком, трохи відволіклися від буденних справ.

З привітальним словом виступили директор історико-краєзнавчого музею Віктор Гнєдашев, який завжди допомагає і підтримує талановиту молодь в організації, підготовці та проведенні таких вистав-фестивалів.Цей день не тільки добрий, але ще і святковий — адже Новий рік не за горами! І нехай на вулиці «весна», святкова атмосфера все одно проникає повсюди, всі готуються до зустрічі Нового року. А тому і я поспішаю привітати вас з цим чудовим святом! Нехай здійсняться ваші бажання, живіть довго і щасливо, радіючи кожному наступному дню!
До привітань приєдналися начальник відділу культури і туризму Якимівської селищної ради Ірина Цуркіна, а також секретар Якимівської селищної ради Максим Забара.
Своїми виступами дарували святковий настрій всім присутнім викладач Якимівської музичної школи Віктор Хоречко, який виконав новорічне попурі на баяні, лауреат Всеукраїнських конкурсів вокальної пісні Катерина Федосєєва і викладач Якимівської музичної школи Людмила Іотова.
А для того, щоб всі остаточно отримали святковий заряд, викладач музичної школи Ольга Колесник, виконала музичну фортепіанну п’єсу «Гарний настрій».
Є таке повір’я, що саме на свята, коли збирається вся родина, прилітають також душі померлих родичів. І власне для цього і зроблені такі будиночки, щоб їм було де заховатися. Після свят цей будиночок потрібно обов’язково з’їсти, — таким чином ми ніби з’єднуємося з усіма поколіннями своєї родини.
Всі, хто 19 грудня завітав на свято, відчули дух щирості та привітності. Побачити на власні очі та оцінити казкові солодкі вироби, відчути подих гарного настрою та налаштувати себе на хвилю доброти зможуть усі охочі. Виставка-фестиваль у картинній галереї працюватиме до 15 січня.

Дмитро Губін
Фото автора

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: