Передноворіччя по-якимівськи

В День Святого Миколая запалала новорічними вогниками головна ялинка Якимівки. З 17 години, вперше в історії нашого селища та й району взагалі, у присутності Святого Миколая розпочалася чудова шоу-програма, присвячена відкриттю центральної ялинки. Ведучими акторами цього дійства звичайно ж були діти. Головними учасниками всіляких конкурсів та ігор теж були діти. Але й дорослі були не проти приєднатися до них. Організатори влаштували конкурс «Караоке на майдані», ведуча з мікрофоном обходила коло глядачів і бажаючі виконували відому українську пісню «Червона рута». Найкращі з виконавців отримали призи. Святковий флешмоб подарували учні Якимівських шкіл і гімназії. Їх танцювальні постановки супроводжувалися виступом аніматорів: присутні були у захваті від спілкування з великою пухнастою пандою.
Але що це? В самий розпал свята в центрі селища раптом зникло світло. Невже хтось з присутніх не догодив Святому Миколаю і один з його помічників – чортеня, вирішив нашкодити та зіпсувати людям свято? Насправді – все не так. Святий Миколай зробив це навмисно, аби всі присутні змогли насолодитися яскравим видовищем: серед темряви, чарівними вогниками запалала дивовижна ялинка.
Кожного року центр Якимівки прикрашали новорічні ялинки, але такої красуні з чудовим вбранням ні якимівці, ні гості селища ще не бачили. І сама лісова красуня, хоч і штучна, і інсталяції коло неї не можуть не привернути уваги до себе, тому бажаючих зробити фото біля них – безліч.
Якимівці скучили за подібними зимовими заходами. Організатори цього святкового дійства аж ніяк не очікували такої величезної кількості глядачів. Інакше би дещо по-іншому організували глядацьку зону. Проте, ця невеличка прикрість не завадила всім присутнім насолодитися святом.
В цей день і діти, і дорослі чекають на виконання бажань, всіляких чудес і подарунків. Селищна рада та її відділ культури і туризму піднесли справжній подарунок якимівцям і гостям селища.
Впродовж програми подарунки і призи отримували всі, хто приймав в ній участь – співав, танцював, грав у конкурсах. Кожному учаснику помічники Святого Миколая вручали чарівні жетони, які потім обмінювалися на подарунки у спеціальному пункті. Ті з глядачів, хто писав вітання для жителів Якимівки і складав їх у чарівний ларчик – теж отримували подарунки. Бажаючі сфотографуватися зі Святим Миколаєм отримували від нього цукерки.
Із захопленням спостерігали всі присутні за світловим шоу та танцями з вогнем. Цей виступ якимівцям подарував Мелітопольський колектив «АТАР».
Напередодні Дня Святого Миколая поважне журі підвело підсумки конкурсу на найкращу ялинкову прикрасу, який був оголошений відділом культури і туризму. Свої вироби надіслали 8 колективів та 48 приватних осіб. Важко було надати комусь з них перевагу, але конкурс — є конкурс, і переможці визначилися. Під час відкриття головної ялинки ОТГ були оголошені підсумки конкурсу:
І місце присуджено Поліні Динчевій з Переможненської школи, колективу Переможненського сільського будинку культури та творчій майстерні «Колібрі» Центрального будинку культури.
ІІ місце посіли відразу чотири конкурсанти: Олег Черник та Кліментій Горбачук з Якимівської гімназії, Аурика Мунтяну з Якимівської школи №1 та учні першого класу Шелюгівської школи.
ІІІ місце присуджено наступним конкурсантам: Андрію і Дар’ї Золотар та Ірині Ширшовій з Горьківської школи, Артему Кузнєцову з Вовчанської школи, Назару Карпенко з Переможненської школи, Галині Євдокимовій, жительці Якимівки та Світлані Тошевій, жительці з Малої Тернівки.
Новорічні вироби будуть демонструватися у Центральному будинку культури аж до 20 січня наступного року. Кілька учасників конкурсу надали згоду на те, щоб їх вироби були подаровані тим, хто немає можливості придбати ялинкові прикраси.
Організатори свята вдячні за спонсорську допомогу керівникам ТОВ «МЛАЗ», ТОВ «Соліс Імперіум», ТОВ «Теплозбут-2018», ТОВ «АТБ-маркет», ПП «Аскон», ФГ «Сонячні сади», а хоровому колективу «Тавричанка» — за пісню «Варенички», якою відкрилася святкова програма.
Про те, що свято вдалося на славу, а ялинка – сама красуня, свідчать відгуки присутніх на цій виставі. А мені залишається тільки нагадати людям, схильним до варварських вчинків, що тих з них, хто забажає якось нашкодити ялинці та її прикрасам, знімають зі всіх боків відеокамери.

Ірина Милосердова

Читайте также:

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: